sobota, 25 maja 2024
godzina 20:23

 


Prognoza pogody




Zdrowa żywność







Katalog Gwiazdor


PLAN SZKOŁY


Osiągnięcia 2009/2010

Działalność ZS Nr 1 w r.szk.2009/2010

Akcje Charytatywne:

  1. Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy - 2 701,15 zł dla dzieci z chorobami onkologicznymi
  2. Akcja PCK "Pomóżmy Haiti" - zbiórka pieniędzy dla ofiar trzęsienia ziemi - 240 zł
  3. "Bożonarodzeniowa Zbiórka Żywności" - organizowana przez "Caritas" parafialną przy Kościele św. Rafała Kalinowskiego
  4. "Czerwonokrzyska Gwiazdka" - organizowana przez Zarząd PCK w Elblągu - zbiórka produktów żywnościowych dla najbiedniejszych.
  5. "Świąteczna Zbiórka Żywności" - akcja organizowana przez Bank Żywności w Elblągu, TPD, Stowarzyszenie Pomocy Humanitarnej LAZARUS - zbiórka żywności dla potrzebujących
  6. "Pomoc dla powodzian" - zbiórka rzeczy dla powodzian z Wyspy Nowakowskiej
  7. "Na rzecz Kasi" - zbiórka pieniędzy na potrzeby rehabilitacji Kasi Kamudy, udział w koncercie charytatywnym
  8. "Pomóżmy zwierzakom" - zbiórka żywności i rzeczy dla zwierząt ze schroniska
  9. "Nieśmy dzieciom radość" - zbiórka odzieży, art. szkolnych i zabawek na rzecz Ośrodka Interwencji Kryzysowej św. Brata Alberta
  10. "Pola Nadziei" - zbiórka pieniędzy na potrzeby Hospicjum Św. Jerzego
  11. "Wielkanocna Zbiórka Żywności" - akcja przeprowadzona przy współpracy Banku Żywności i Caritas przy parafii św. R. Kalinowskiego - zbiórka żywności dla potrzebujących
  12. "Wielkanoc z PCK" - organizowana przez Zarząd PCK w Elblągu - zbiórka produktów żywnościowych i zabawek dla najbiedniejszych.
  13. "Pomóżmy powodzianom" - zbiórka pieniędzy dla powodzian ( dyskoteka, kiermasz ciast) - 557,95zł
  14. "Gorączka Złota" - akcja przeprowadzona przez PCK w celu zebrania funduszy na wypoczynek dzieci z rodzin najuboższych - 391,99 zł

Projekty Edukacyjne:

  1. Elbląski Program Edukacyjny "Uczyć się aby być" ( lekcje pływania, tańca, zajęcia na lodowisku, edukacja ekologiczna w Szkole Edukacji Ekologicznej w Piaskach).
  2. "Wesoła Pomarańcza" - zajęcia sportowe z minikoszykówki dla uczniów klas II i III SP z całego miasta Elbląga organizowane przez nauczycieli wf Zespołu Szkół nr 1.
  3. "Jestem bezpieczny na drodze" - spotkania uczniów klas I SP z policjantami z Sekcji Prewencji i Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji.
  4. Program edukacyjny "Między nami kobietkami" - adresowany do dziewcząt klas VI w ramach zajęć "Wychowanie do życia w rodzinie"
  5. Program edukacyjny "Rajdy Piesze" związany z turystyką, krajoznawstwem i ochroną środowiska przyrodniczego naszego regionu realizowany w Zespole Szkół nr 1 przy współudziale Oddziału PTTK Ziemi Elbląskiej, Klubu Turystów Pieszych PTTK "Delta":
    • Rajd pieszy "Szlakiem Grodzisk"
    • Rajd Gwiaździsty po drogach i bezdrożach - Krainie Kanału Elbląskiego
    • 47 Ogólnopolski Jesienny Rajd po Wysoczyźnie Elbląskiej
    • IV Złaz Mikołajkowy "Bażantarnia 2009"
    • 38 Ogólnopolski Złaz Śladami Żołnierzy Powstania Listopadowego do Fiszewa
    • 34 Ogólnopolski Zlot Pamięci Narodowej do Nadbrzeża
  6. Ogólnopolski program społeczny "Szkoła Bez Przemocy" - celem programu jest przeciwdziałanie przemocy w polskich szkołach przez zwiększenie świadomości problemu, zmianę postaw wobec przemocy, a także dostarczenie szkołom konkretnego wsparcia i narzędzi, które skutecznie i systemowo zwalczałyby to zjawisko.
  7. Akcja "Sprzątanie Świata" - sprzątanie osiedla i terenów przyległych pod hasłem " Pomagajmy Ziemi - codziennie", segregacja odpadów.
  8. Projekty unijne Urzędu Miejskiego w Elblągu współfinansowane przez EFS w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki:
    • "Mój wybór - moje życie" - program terapeutyczny dla uczniów elbląskich szkół podstawowych i gimnazjalnych
    • "Nauczyciel XXI wieku" - doskonalenie zawodowe kadry pedagogicznej w Gminie Elbląg
  9. Ogólnopolski program "Owoce w szkole" - kształtowanie odpowiednich nawyków żywieniowych uczniów klas I - III SP
  10. Program Edukacyjno - Terapeutyczny "Ortograffiti" - zajęcia korekcyjno- kompensacyjne dla uczniów
  11. "Nowe horyzonty edukacji filmowej" - współpraca z kinem Światowid w ramach edukacji filmowej młodych widzów
  12. "Próbny Sprawdzian Szóstoklasisty z OPERONEM" - próbne sprawdziany dla uczniów klas VI organizowane przez Wydawnictwo Pedagogiczne OPERON oraz Gazetę Wyborczą
  13. "Alstom uczy - ratuj życie" - zajęcia z pierwszej pomocy przedmedycznej dla uczniów klas I gimnazjum
  14. "Każdy uczeń wie, co zrobić z ZSEE" - zajęcia propagujące wiedzę na temat prawidłowego postępowania ze zużytym sprzętem elektrycznym i elektronicznym.
  15. "Edukacyjny program muzyczny" - cykl lekcji muzycznych dla uczniów klas 0 - III prowadzony przez Agencję MAT
  16. "Cala Polska czyta dzieciom" - kampania społeczna na rzecz rozwoju czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży
  17. "Czytanie można polubić" - projekt mający na celu promowanie zainteresowań czytelniczych wśród dzieci i młodzieży.

Osiągnięcia Gimnazjum Nr 4 przy Zespole Szkół Nr 1

Konkursy przedmiotowe:

  1. Międzynarodowy Konkurs "Kangur Matematyczny" - Joanna Slewa - IV miejsce w Polsce i I miejsce w województwie, Paweł Denisiuk - wyróżnienie
  2. Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy "PINGWIN 2009" z matematyki na poziomie klas I :
    • Joanna Slewa - I miejsce w Polsce - grawerowany dyplom laureata
    • Karolina Grzywaczewska - I miejsce w Polsce - grawerowany dyplom laureata
    • Bartosz Prusinowski - I miejsce w Polsce - grawerowany dyplom laureata
    • Aleksandra Gliwińska - V miejsce w Polsce - laureat
    • Marta Paź - V miejsce w Polsce - laureat
    • Paweł Denisiuk - VII miejsce w Polsce - wyróżnienie
    • Patrycja Ochab - VII miejsce w Polsce - wyróżnienie
  3. Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy "PINGWIN 2009" z matematyki na poziomie klas II:
    • Małgorzata Tomczak - III miejsce w Polsce - laureat
  4. Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy "PINGWIN 2009" z fizyki na poziomie klas II:
    • Anna Szczodrowska - V miejsce w Polsce - laureat
    • Marta Jarzynka - VII miejsce w Polsce - wyróżnienie
  5. Ogólnopolski Konkurs "Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski" - etap gminny - II miejsce drużyny:
    • Marta Jarzynka
    • Klaudia Czerwińska
    • Joanna Slewa
  6. Wojewódzki Konkurs Fizyczny - Arkadiusz Potapowicz - finalista
  7. Wojewódzki Konkurs Chemiczny - Joanna Łukasiewicz - finalistka
  8. Wojewódzki Konkurs Historyczny - Piotr Kowal - finalista
  9. Wojewódzki etap Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 972 - 1514. Od Cedyni do Orszy" - Piotr Kowal, Krzysztof Lebiedź - finaliści
  10. XII Ogólnopolski Konkurs Poetycki TPD "Iskierka Radości" - Anna Jasnos - wyróżnienie
  11. Międzyszkolny konkurs ekologiczno - poetycki "Myśli zdrowe i zielone w aforyzmy i fraszki złożone": kategoria fraszki:
    • Marta Kwilińska - I miejsce
    • Anna Szczodrowska, Magdalena Kaczorowska, Paweł Ogrodnik - wyróżnienia kategoria wiersze ( absolwenci)
    • Magdalena Krośnicka - I miejsce
    • Marta Jaworska - III miejsce
    • Adam Benke, Paulina Białkowska - wyróżnienia
  12. Konkurs pod patronatem Prezydenta Miasta Elbląga "Najładniejsze zagospodarowanie zielenią terenu wokół szkoły, przedszkola, wyższej uczelni" - III miejsce dla Zespołu Szkół nr 1
  13. Miejski Turniej o Ruchu Drogowym - III miejsce drużyny, Patrycja Ochab - Najlepszy zawodnik
  14. Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny "Eko-Planeta" - Daniel Szupłak - wyróżnienie
  15. XIV edycja Konkursu na selektywną zbiórkę odpadów - I miejsce
  16. Międzyszkolny Konkurs "Żyjemy wśród liczb" - Joanna Slewa - I miejsce wśród klas I, Aleksandra Żuralska - I miejsce wśród klas III
  17. Międzyszkolny konkurs "Maraton Matematyczny" - Joanna Slewa - II miejsce, Małgorzata Tomczak, Paweł Denisiuk, Bartosz Prusinowski - finaliści
  18. Międzygimnazjalny Konkurs Wiedzy "Nie pal - żyj dłużej" - Anna Patralska - I miejsce, Paweł Denisiuk - wyróżnienie

Konkursy artystyczne:

  1. Wojewódzki konkurs krasomówczy "Mocni w gębie" - Angelika Hubczuk, Marta Paź - III miejsca
  2. XVIII Przegląd Piosenki Żołnierskiej Garnizonu Elbląg - Sylwia Wiadrowska - III miejsce
  3. III Przegląd Grup Artystycznych Szkół Gimnazjalnych "GIM ART 2010" - II miejsce kabaretu "Nie Pamiętam"
  4. Międzyszkolny Festiwal Sztuki Słowa "ŻABA 2010" - I miejsce kabaretu "Nie Pamiętam"
  5. III Miejski Konkurs Poetycki "Buntuję się, więc jestem" - Karolina Glonkowska - wyróżnienie

Zawody sportowe:

  1. Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego w koszykówce dziewcząt szkół gimnazjalnych - II miejsce
  2. Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego w koszykówce chłopców szkół gimnazjalnych - III miejsce
  3. Mistrzostwa Regionu w koszykówce dziewcząt szkół gimnazjalnych - I miejsce
  4. Mistrzostwa Regionu w koszykówce chłopców szkół gimnazjalnych - I miejsce
  5. XI Gimnazjada w koszykówce dziewcząt - I miejsce
  6. XI Gimnazjada w koszykówce chłopców - I miejsce
  7. XI Gimnazjada w indywidualnych biegach przełajowych:
    kl. I dziewczęta
    • Atina Ciepłucha - I miejsce kl. II dziewczęta
    • Paulina Kmiecik - II miejsce
    • Natalia Kozłowska - III miejsce
  8. XI Gimnazjada w piłce siatkowej chłopców - V miejsce drużyny
  9. XI Gimnazjada w szachach:
    chłopcy
    • Adam Gawieńczuk - I miejsce
    dziewczęta
    • Olga Błaszczyk - III miejsce
    • Karolina Kacicka - IV miejsce
    • Magdalena Czerniewicz - V miejsce
    - drużyna dziewcząt - I miejsce
  10. Ogólnopolskie Zawody w dwuboju nowoczesnym - Atina Ciepłucha - VIII miejsce
  11. XI Gimnazjada w sztafetowych biegach przełajowych:
    • drużyna dziewcząt - I miejsce
    • drużyna chłopców - IV miejsce
  12. XI Gimnazjada w unihokeja dziewcząt - I miejsce
  13. XVI Puchar Warmii i Mazur w strzelectwie sportowym - Michał Krajewski - III miejsce
  14. XI Gimnazjada w short tracku - III miejsce
  15. Wiosenne Zawody Wędkarskie dla Dzieci i Młodzieży o "Puchar Prezydenta Elbląga" - II miejsce drużynowo, Anna Szczodrowska - najlepsza zawodniczka
  16. XV "Bieg przez dwa mosty" - Atina Ciepłucha - II miejsce w kategorii dziewcząt
  17. Finał Wojewódzki w unihokeju dziewcząt - V miejsce drużyny
  18. XI Gimnazjada w lekkiej atletyce dziewcząt i chłopców
    • Paulina Kmiecik - III miejsce w biegu na 100 m
    • Aleksandra Piekarczyk - III miejsce w biegu na 600 m
    • Atina Ciepłucha - II miejsce w biegu na 1000 m
    • Paulina Kmiecik, Justyna Ferzyńska, Aleksandra Meuś, Katarzyna Segda - III miejsce 4x100 m
    • Piotr Dudek - I miejsce skok wzwyż, II miejsce bieg na 100 m
  19. Turniej Piłki Nożnej o Puchar Komendanta Miejskiego Policji w Elblągu - I miejsce drużyny
  20. Mistrzostwa Okręgu w Wędkarstwie Juniorów - Anna Szczodrowska - II miejsce
  21. Podsumowanie współzawodnictwa w ramach XI Gimnazjady - Gimnazjum nr 4 - III miejsce



Osiągnięcia Szkoły Podstawowej Nr 11 przy Zespole Szkół Nr 1

Konkursy przedmiotowe:

  1. Wojewódzki Konkurs Historyczny - Maciej Ciach - finalista
  2. Międzynarodowy Konkurs "Kangur Matematyczny"
    bardzo dobry wynik
    • Anna Fiodorowicz
    • Michał Kowalski
    wyróżnienie
    • Natalia Filarska
    • Justyna Podsiadły
    • Piotr Maciejewski
    • Mateusz Chromiński
  3. Wojewódzki etap Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 972 - 1514. Od Cedyni do Orszy" - Maciej Ciach - finalista
  4. Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego "Christmas Rhymes" - Regent College:
    • Arleta Łamejka - I miejsce
    • Olga Zalewska - III miejsce
  5. Międzyszkolny konkurs "Związki frazeologiczne nasz chleb powszedni" - drużyna: Ada Jaroszek i Mateusz Chromiński - wyróżnienie
  6. Międzyszkolny konkurs matematyczny "Tęga głowa" - Dominik Cieśla - III miejsce
  7. Konkurs pod patronatem Prezydenta Miasta Elbląga "Najładniejsze zagospodarowanie zielenią terenu wokół szkoły, przedszkola, wyższej uczelni" - III miejsce dla Zespołu Szkół nr 1
  8. Międzyszkolny konkurs matematyczny "Liga Młodych Matematyków" - Dominik Cieśla - II miejsce
  9. Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny "Eko-Planeta" - Adrian Kamiński - wyróżnienie
  10. XIV edycja Konkursu na selektywną zbiórkę odpadów - wyróżnienie

Konkursy artystyczne:

  1. Międzyszkolny konkurs plastyczny "Kartka nadziei" - Dominika Bogdanowicz - Grand Prix, Weronika Tarczyńska - III miejsce
  2. "Piknik Europejski" - międzyszkolny konkurs - I miejsce drużyny
  3. Międzyszkolny konkurs plastyczny "Pogotowie z przyszłości"
    kategoria klas I - III
    • Tymoteusz Miciak - I miejsce
    • Józef Grzębski - II miejsce
    kategoria klas IV - VI
      Beata Żynda - III miejsce
  4. Międzyszkolny konkurs plastyczny "Witraże świąteczne" - Julia Dul - II miejsce
  5. Międzyszkolny konkurs plastyczny "Las - moje magiczne miejsce" - Julita Lont, Anna Fiodorowicz - wyróżnienia
  6. Międzyszkolny konkurs plastyczny " Podwodny Świat" - Natalia Kamińska - II miejsce
  7. Międzyszkolny konkurs plastyczno-literacki "Przyroda pędzlem i słowem malowana" - Mateusz Chromiński - laureat
  8. Wojewódzki konkurs krasomówczy "Mocni w gębie" - Weronika Przygoda - III miejsce
  9. Miejski konkurs plastyczny "Dzieci bez granic" - Justyna Poczta - laureatka
  10. Międzyszkolny konkurs literacki "Tydzień z życia szóstoklasisty" - Agnieszka Matus - III miejsce, Agnieszka Jędrzejewicz, Joanna Fiodorowicz, Mateusz Chromiński - wyróżnienia
  11. Międzyszkolny konkurs "Baśnie krajów Unii Europejskiej" - IV miejsce drużyny
  12. Międzyszkolny świąteczny konkurs literacki "Jesteś Świętym Mikołajem - opisz swój dzień" - Kaja Marynowska - wyróżnienie
  13. Międzyszkolny konkurs poprawnej wymowy "Wierszyki - trzeszczyki"
    • kl. II - Aleksandra Relidzińska - II miejsce
    • kl. III - Weronika Michalak - II miejsce
  14. Międzyszkolny Festiwal Piosenki Angielskiej - Dominika Orłowska, Paulina Kujawska, Michalina Majewska, Natalia Kamińska, Kornelia Sowa, Patrycja Drewa, Kornelia Stolarska - laureatki
  15. Międzyszkolny konkurs taneczny "YOUCAN DANCE" - Daria Kania - wyróżnienie
  16. Międzyszkolny konkurs recytatorski "Co mi w duszy gra" - Joanna Fiedorowicz - wyróżnienie
  17. Międzyszkolny konkurs plastyczny "Pomagając zmieniam siebie" - Karolina Bućko - wyróżnienie

Zawody sportowe:

  1. Finał Wojewódzki Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Minikoszykówce dziewcząt - II miejsce drużyny
  2. Finał Wojewódzki Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Minikoszykówce chłopców - II miejsce drużyny
  3. Mistrzostwa Regionu w Minikoszykówce Chłopców - I miejsce drużyny
  4. Mistrzostwa Regionu w Minikoszykówce Dziewcząt- II miejsce drużyny
  5. Rejonowy Turniej Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w mini koszykówce dziewcząt - I miejsce drużyny
  6. Rejonowy Turniej Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w mini koszykówce chłopców - I miejsce drużyny
  7. Mikołajkowe Zawody w Pływaniu - Patryk Chlebowski - I miejsce
  8. XXIV MIMS w szachach dziewcząt - Wiktoria Kiersz - I miejsce
  9. IX edycja Grand Prix Elbląga w biegach przełajowych - Kacper Ciepłucha - III miejsce
  10. XXIV MIMS w sztafetowych biegach przełajowych - I miejsce - drużyna dziewcząt
  11. Mistrzostwa Województwa Warmińsko - Mazurskiego SZS w sztafetowych biegach przełajowych - V miejsce - drużyna dziewcząt
  12. XXIV MIMS w tenisie stołowym - V miejsce - drużyna dziewcząt
  13. XXIV MIMS w indywidualnych biegach przełajowych dziewcząt:
    • kl. III - Paulina Sarapuk - III miejsce
    • kl. IV - Lidia Karbowska - II miejsce
    • kl. VI - Natalia Kmiecik - I miejsce
    • kl. VI Angelika Pałasz - III miejsce
  14. XXIV MIMS w indywidualnych biegach przełajowych chłopców:
    • kl. V - Mateusz Czechowski - II miejsce
  15. Ogólnopolski Turniej Minikoszykówki Chłopców "Łomżyńska Zima 2010" - III miejsce
  16. XXIV MIMS w halowej lekkoatletyce:
    • Arleta Łamejka - pchnięcie piłką lekarską - I miejsce
    • Bartek Majewski - skok wzwyż - I miejsce
    • Angelika Pałasz - skok w dal - II miejsce
    • Agata Trela - bieg na 2x30 m - II miejsce
    • Agnieszka Matus - skok wzwyż - III miejsce
  17. XXIV MIMS w short tracku - IV miejsce
  18. XXIV MIMS w mini koszykówce dziewcząt - I miejsce
  19. XXIV MIMS w mini koszykówce chłopców - I miejsce
  20. XXIV MIMS w 4 - boju lekkoatletycznym dziewcząt - III miejsce
  21. XXIV MIMS w mini piłce ręcznej dziewcząt - III miejsce
  22. Turniej Szachowy o Puchar Naczelnika Wydziału Sportu UM w Elblągu - Michał Antosik - II miejsce
  23. XXIV MIMS w lekkoatletyce klas V i VI:
    • Bartosz Majewski - skok wzwyż - I miejsce
    • Krystian Huber - rzut piłeczką palantową - I miejsce
    • Natalia Kmiecik - bieg na 300 m - I miejsce
    • Agata Trela - bieg na 600 m - I miejsce
    • drużyna chłopców - II miejsce
  24. Podsumowanie współzawodnictwa szkół w ramach XXIV MIMS - SP nr 11 - II miejsce

Osiągnięcia roku 2008/2009
Osiągnięcia roku 2007/2008
Osiągnięcia lat poprzednich






Uczniowie wylosowali:
05.12. - numer 6
06.12. - numer 12
07.12. - numer 15
08.12. - numer 23
09.12. - numer 31


Darmowe liczniki




Biuletyn Informacji Publicznej




Nadanie sztandarów


Nasza szkoła z lotu ptaka (zdjęcia lotnicze)



Wyniki naszych
poprzednich sond



Slajdowisko




Gimnazjum nr 4 w Elblągu

Szkoła Podstawowa nr 11 w Elblągu


nadesłał: M.Ł. IIc gim. 2007/08


Bezpieczny internet.pdf

nadesłała: A.C. IIe gim. 2009/10


Nauka wiersza na pamięć.pdf

nadesłał: M.J. IId gim. 2009/10


Gry i zabawy


Grafika Download


NUMERY ALARMOWE


deutschmeinhobby.pl.tl


englishfunzone.weebly.com/



facebook.com/zsnr1elblag

w górę © 2006-2016 by Zespół Szkół Nr 1 w Elblągu 82-300 Elbląg, ul. Korczaka 34
Aktualna strona www.sp11.elblag.pl/
e-mail szkoła: sekretariat@sp11.elblag.pl  
e-mail strona: redakcja@sp11.elblag.pl