niedziela, 16 czerwca 2024
godzina 2:31

 


Prognoza pogody




Zdrowa żywność







Katalog Gwiazdor


PLAN SZKOŁY


Osiągnięcia 2008/2009

Działalność ZS Nr 1 w r.szk.2008/2009

Akcje Charytatywne:

  1. Świąteczna akcja charytatywna "Podaruj uśmiech na Gwiazdkę" -finansowanie stypendiów dla niepełnosprawnych dzieci - program "Słonik"
  2. Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy - 613,66 zł na wczesne wykrywanie nowotworów u dzieci.
  3. Akcja "Dzieci dzieciom" - zbieranie darów dla Towarzystwa Pomocy "Dajmy Szansę"
  4. "Bożonarodzeniowa Zbiórka Żywności" - organizowana przez "Caritas" parafialną przy Kościele św. Rafała Kalinowskiego

  5. "Czerwonokrzyska Gwiazdka" - organizowana przez Zarząd PCK w Elblągu - zbiórka produktów żywnościowych dla najbiedniejszych.
  6. "Świąteczna Zbiórka Żywności" - akcja organizowana przez Bank Żywności w Elblągu, TPD, Stowarzyszenie Pomocy Humanitarnej LAZARUS - zbiórka żywności dla potrzebujących
  7. "Pomagamy zwierzętom" - kiermasz ciast w Szkole Podstawowej nr 11 na rzecz zwierząt ze schroniska - 363,79 zł
  8. "Podaruj ciepły posiłek zwierzętom ze schroniska" - zbiórka w Gimnazjum nr 4 pieniędzy ( 374, 64 zł ) oraz pokarmów dla zwierząt.
  9. "Uwolnić pluszaka" - zbiórka maskotek przez uczniów Gimnazjum nr 4 i podarowanie ich dzieciom z "zerówki" oraz klas młodszych SP nr 11
  10. Wielkanocna Świąteczna Zbiórka Żywności - org. Przez Bank Żywności i Caritas parafii św. R. Kalinowskiego.
  11. "Pola Nadziei" - akcja edukacyjno-charytatywna na rzecz Elbląskiego Hospicjum
  12. "Gorączka złota" - akcja charytatywna organizowana przez Zarząd Rejonowy PCK w Elblągu, zebrano łącznie w Zespole Szkół nr 1 przeszło 403 zł w 1, 2 i 5 groszówkach dla najbiedniejszych dzieci w naszym mieście
  13. "Wielkanoc z PCK" - zbiórka żywności pod patronatem PCK w Elblągu dla najuboższych rodzin.

Projekty Edukacyjne:

  1. Elbląski Program Edukacyjny "Uczyć się aby być" ( lekcje pływania, tańca, zajęcia na lodowisku, edukacja ekologiczna w Szkole Edukacji Ekologicznej w Piaskach).
  2. "Wesoła Pomarańcza" - zajęcia sportowe z minikoszykówki dla uczniów klas II i III SP z całego miasta Elbląga organizowane przez nauczycieli wf Zespołu Szkół nr 1.
  3. "Bezpieczna droga do szkoły" - spotkania uczniów klas I SP z policjantami z Sekcji Prewencji i Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji.
  4. Program edukacyjny "Między nami kobietkami" - adresowany do dziewcząt klas VI w ramach zajęć "Wychowanie do życia w rodzinie"
  5. Projekt edukacyjny "Nasza Mała Ojczyzna - poznajemy Elbląg i okolice" - związany z turystyką ( rajdy piesze ), krajoznawstwem i ochroną środowiska przyrodniczego naszego regionu realizowany w Zespole Szkół nr 1 przy współudziale Oddziału PTTK Ziemi Elbląskiej, Klubu Turystów Pieszych PTTK "Delta":
    - VII Złaz Rodzinno-Integracyjny "Zdobywamy Siedmiomilowe Buty" - wrzesień
    - Rajd Mikołajkowy - grudzień
    - 37 Ogólnopolski Złaz Śladami Żołnierzy Powstania Listopadowego do Fiszewa - styczeń
    - 34 Elbląski Rajd Wiosenny "EL-WI-RA" - maj
  6. Ogólnopolski program edukacyjny "Jem kolorowo" - wśród uczniów klas V promuje zdrowy styl życia, prawidłowe nawyki żywienia.
  7. Ogólnopolska akcja "Czas na czytanie. Książka wzbogaca" - kampania społeczna wspierająca czytelnictwo i kulturę czytania - bezpłatne pozyskanie książek do biblioteki szkolnej.
  8. Projekt edukacyjny "Lepsza szkoła" - badanie efektywności nauczania, rozwijanie integracji międzyprzedmiotowej:
    - SP - "Wielki sprawdzian"
    - G - "Historia. Klasówka po szkole podstawowej"
  9. Projekt MEN i EFS "Pracownie komputerowe dla gimnazjum" - pozyskanie sprzętu dla pracowni komputerowej Gimnazjum nr 4 ( 10 kompletów komputerowych, laptop, drukarka laserowa, wideoprojektor, wielofunkcyjny skaner).
  10. Ogólnopolski projekt "Akademia Techniki" przeprowadzony przez Agencję Reklamową Freedom - "Innowacyjna lekcja techniki" dla klas I i II gimnazjum - prezentacja multimedialna o najnowszych urządzeniach opartych na technice komputerowej.
  11. Ogólnopolski program społeczny "Szkoła Bez Przemocy" - celem programu jest przeciwdziałanie przemocy w polskich szkołach przez zwiększenie świadomości problemu, zmianę postaw wobec przemocy, a także dostarczenie szkołom konkretnego wsparcia i narzędzi, które skutecznie i systemowo zwalczałyby to zjawisko.
  12. Ogólnopolski projekt "Otwarta firma" - wzbogacenie oferty edukacyjnej o ciekawe zajęcia przygotowujące uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum do wejścia na rynek pracy.
  13. "Bezpieczny powiat" - szkolenie dla uczniów klas VI w zakresie udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej
  14. Międzynarodowa Kampania Antynikotynowa "Help - dla życia bez tytoniu" - program uruchomiony przez Komisję Europejską, przeznaczony dla II i III klas gimnazjum.
  15. Akcja "Sprzątanie Świata" - sprzątanie osiedla i terenów przyległych pod hasłem " Ziemia w twoich rękach", segregacja odpadów.
  16. Projekty unijne Urzędu Miejskiego w Elblągu współfinansowane przez EFS w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki:
    - "Świadomie w przyszłość" - system doradztwa zawodowego w elbląskich szkołach gimnazjalnych
    - "Odnaleźć się w sobie" - program terapeutyczny dla uczniów elbląskich szkół podstawowych i gimnazjalnych
    - "Szkoła bliżej życia" - program zajęć pozalekcyjnych w elbląskich szkołach ogólnokształcących
    - "Nauczyciel XXI wieku" - doskonalenie zawodowe kadry pedagogicznej w Gminie Elbląg
  17. "ALSTOM uczy - ratuj życie" - zajęcia warsztatowe związane z pomocą przedmedyczną przeprowadzone w klasach I Gimnazjum nr 4.
  18. Ogólnopolski Sprawdzian Kompetencji Trzecioklasisty - projekt realizowany przez Wydawnictwo OPERON oraz Gazetę Wyborczą
  19. Próbny Sprawdzian Szóstoklasisty - projekt realizowany przez Wydawnictwo OPERON oraz Gazetę Wyborczą
  20. Ogólnopolski Program Edukacyjny "Bezpieczna Jazda. Karta rowerowa - moje pierwsze prawo jazdy" - otrzymanie kamizelek i opasek odblaskowych w SP
  21. "Program stypendialny szansą na rozwój edukacyjny uczniów Warmii i Mazur" - stypendium dla ucznia gimnazjum uzdolnionego w zakresie nauk matematycznych, przyrodniczych i technicznych w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki 2007-2013 ze środków EFS i Samorządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego. 22."Dziecko w krainie wartości- Akademia Młodego Czytelnika" - rozwój czytelnictwa dzieci młodszych. 23.Projekt edukacyjny języka angielskiego - "Szkolne koło filmowo-językowe"

Osiągnięcia Gimnazjum Nr 4 przy Zespole Szkół Nr 1

Konkursy przedmiotowe:

  1. Wojewódzki Konkurs Fizyczny - Michał Tomczak - laureat
  2. Wojewódzki Konkurs Matematyczny - Michał Tomczak - laureat
  3. Wojewódzki Konkurs Biologiczny - Michał Tomczak - laureat, Szymon Wiszniewski - laureat
  4. Polsko - Ukraiński Konkurs Fizyczny "Lwiątko" - Michał Tomczak, Marta Jaworska, Szymon Wiszniewski - wyróżnienia
  5. Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy "PINGWIN 2008" z matematyki na poziomie klas 3 - Michał Tomczak - I miejsce
  6. Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur" - Michał Tomczak - najlepszy wynik, Anna Szczodrowska - wyróżnienie
  7. Ogólnopolski Konkurs "Multitest z fizyki" - dyplomy laureata:
    - Michał Tomczak - VI miejsce w Polsce
    - Adam Benke - X miejsce
    - Szymon Wiszniewski - X miejsce
  8. VIII Ogólnopolski Konkurs "Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski" - etap gminny - II miejsce drużyny:
    - Paulina Kowalewska
    - Dominika Tege
    - Szymon Wiszniewski
    - Michał Tomczak
  9. Wojewódzkie konkursy przedmiotowe - finaliści
    - Fizyka - Michał Rybkiewicz, Marta Jaworska
    - Biologia - Michał Rybkiewicz
    - Geografia - Michał Rybkiewicz, Jakub Czerniakowski
    - Historia - Piotr Kowal
    - Jęz. polski - Michał Rybkiewicz, Marta Jaworska, Paulina Białkowska
    - Chemia - Wiktor Czebotar, Marek Adamkiewicz
  10. XIII edycja Konkursu na selektywną zbiórkę odpadów - Gimnazjum nr 4 - I miejsce w kategorii gimnazjów ( 1 750 zł)
  11. XII Sejmik Ekologiczny "Globalne ocieplenie - zagrożenie dla świata" - drużyna - wyróżnienie
  12. Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny "Eko-Planeta" - Mateusz Konefał - I miejsce w województwie ( praca indywidualna), Adam Benke, Monika Sywula - wyróżnienie
  13. III Seminarium Naukowe dla młodych i ciekawych świata fizyków - Michał Tomczak, Szymon Wiszniewski - II miejsce
  14. "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1921 - 1945. Od Traktatu Ryskiego do Konferencji Poczdamskiej" - III etap ( wojewódzki) - Bartosz Skop - X miejsce
  15. Ogólnopolski Konkurs Matematyczny "OXFORD" - Michał Tomczak - IV miejsce w Polsce
  16. XIII Ogólnopolski Konkurs Poetycki TPD "Iskierka radości" (etap lokalny ) - Anna Jasnos - wyróżnienie

Konkursy artystyczne:

  1. XIV Miejski Przegląd Szkolnych Zespołów Kolędniczych - wyróżnienie dla zespołu teatralnego, nagroda aktorska - Szymon Wiszniewski
  2. Międzyszkolny konkurs plastyczny "Osiedle Nad Jarem - moja wizja przyszłości" - Agnieszka Bublewicz - I miejsce, Małgorzata Kimso - III miejsce
  3. II Przegląd Grup Artystycznych Szkół Gimnazjalnych "Gim Art.2009": - Kabaret "Nie Pamiętam" - II miejsce - Kabaret "Mało Ambitni" - wyróżnienie
  4. Międzyszkolny konkurs plastyczny "Zima w lesie" - Małgorzata Kimso - II miejsce
  5. Międzyszkolny konkurs plastyczny " Piękno Parków Krajobrazowych i Obszarów Chronionego Krajobrazu" - Martyna Rybkiewicz - II miejsce

Zawody sportowe:

  1. X Gimnazjada w koszykówce dziewcząt - I miejsce
  2. X Gimnazjada w koszykówce chłopców - I miejsce
  3. XVII Międzynarodowy Memoriał im. Z. Fedorczuka w koszykówce dziewcząt w Tczewie - IV miejsce
  4. Turniej Rejonowy Wojewódzkiej Gimnazjady w koszykówce dziewcząt - I miejsce
  5. Turniej Rejonowy Wojewódzkiej Gimnazjady w koszykówce chłopców - I miejsce
  6. Jesienne Sztafetowe Biegi Przełajowe - III miejsce drużyny dziewcząt:
    - Karina Gołębiewska
    - Karolina Winiarczyk
    - Paulina Kmiecik
    - Paulina Lis
    - Natalia Kozłowska
    - Zuzanna Wierzbińska
    - Patrycja Wochna
    - Monika Heinz
    - Katarzyna Matuszkiewicz
    - Emilia Laskowska
  7. X Gimnazjada w indywidualnych biegach przełajowych:
    - Karolina Winiarczyk - II miejsce wśród klas I
    - Paulina Kmiecik - III miejsce wśród klas I
  8. Ogólnopolski Turniej Koszykówki o Puchar Marszałka Sejmu RP w Starogardzie Szczecińskim - XII miejsce drużyny chłopców
  9. X Gimnazjada w indywidualnej lekkoatletyce dziewcząt i chłopców:
    - Piotr Dudek - II miejsce w skoku wzwyż
    - Paulina Kmiecik - III miejsce w biegu na 60 m
    - Joanna Rudzińska, Katarzyna Segda, Emilia Laskowska, Sandra Gieda - III miejsce w sztafecie 4x100 m
  10. X Gimnazjada w piłce ręcznej dziewcząt - drużyna - IV miejsce
  11. "Wiosenne Zawody Wędkarskie dla Dzieci i Młodzieży" - drużyna: Anna Szodrowska, Daniel Szupłak, Mateusz Skupniewski - II miejsce, Anna Szczodrowska - indywidualnie II miejsce
  12. X Gimnazjada w halowych lekkoatletycznych Mistrzostwach Elbląga:
    - Sandra Gieda - III miejsce w biegu 2x30 m ppł
    - Karolina Winiarczyk - II miejsce w biegu 2x30 m
    - Paulina Dolegało - III miejsce w pchnięciu piłką lekarską
  13. Liga kadetów woj. warmińsko-mazurskiego w koszykówce chłopców - III miejsce drużyny
  14. Liga młodziczek woj. warmińsko-mazurskiego w koszykówce dziewcząt - I miejsce drużyny
  15. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski w koszykówce młodziczek - III miejsce drużyny

Osiągnięcia Szkoły Podstawowej Nr 11 przy Zespole Szkół Nr 1

Konkursy przedmiotowe:

  1. Wojewódzki Konkurs Matematyczny:
    - Joanna Slewa - laureatka
    - Bartosz Prusinowski - laureat
  2. Wojewódzkie Konkursy Przedmiotowe - finaliści
    - Przyroda - Paweł Denisiuk
    - Historia - Piotr Suliga
    - Język polski - Joanna Slewa
    - Matematyka - Paweł Gliniecki, Kamila Rogala, Radosław Lebiedź, Daniel Tonga, Karolina Grzywaczewska, Mateusz Chromiński, Olga Błaszczyk, Piotr Suliga, Paweł Denisiuk
    - Jęz. angielski - Joanna Slewa
  3. Ogólnopolski Konkurs Matematyczny OXFORD:
    - Joanna Slewa, Weronika Przygoda - III miejsce w Polsce
    - Paweł Denisiuk - IV miejsce w Polsce
    - Kamila Rogala, Piotr Suliga - V miejsce w Polsce
  4. Ogólnopolski Konkurs na Logo Certyfikatu UKE - Joanna Slewa - wyróżnienie
  5. Międzyszkolny konkurs polonistyczny "Ilustrowana baśń bożonarodzeniowa" - Mateusz Chromiński - laureat
  6. VIII edycja Konkursu "Najlepszy 2009" ( najbardziej aktywni) - Joanna Slewa - laureatka
  7. Ogólnopolska Olimpiada Języka Polskiego "Olimpus" - Ada Kozłowska - laureatka ( X miejsce w Polsce)
  8. IX Grodzki Turniej Ruchu Drogowego - Joanna Slewa - najlepszy zawodnik ( najwyższy wynik w teście z przepisów ruchu drogowego)
  9. Międzyszkolny Konkurs Historyczny "Polskie Drogi do niepodległości":
    - Piotr Suliga - I miejsce
    - Paweł Denisiuk - IV miejsce
    - Iwo Marynowski - VI miejsce
  10. Sejmik Przyrodniczo-Ekologiczny "Rozwój cywilizacji a jakość żywności" - drużyna - wyróżnienie
  11. Międzyszkolny Konkurs Literacki "Zostań autorem baśni" - Agnieszka Jędrzejewicz - II miejsce
  12. XIII edycja Konkursu na selektywną zbiórkę odpadów - SP 11 - wyróżnienie
  13. Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny "Eko-Planeta" - Joanna Slewa, Karolina Radgowska, Wiktoria Kamińska - wyróżnienia
  14. XIII Ogólnopolski Konkurs Poetycki TPD "Iskierka radości" (etap lokalny ) - Mateusz Chromiński - wyróżnienie
  15. XII Sejmik Ekologiczny "Globalne ocieplenie - zagrożenie dla świata" - drużyna - wyróżnienie
  16. Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur" - Joanna Slewa - najlepszy wynik, Bartek Prusinowski, Mateusz Chromiński, Kamila Rogala, Paweł Denisiuk - wyróżnienia
  17. Międzyszkolny Konkurs Literacki "Elbląg - Moja Mała Ojczyzna" - Mateusz Chromiński - wyróżnienie
  18. Międzyszkolny Konkurs Literacki "Kwiaty dla naszych mam" - Mateusz Chromiński - nagroda specjalna, Bartosz Prusinowski - I miejsce, Anita Pakietur - III miejsce

Konkursy artystyczne:

  1. X Szkolna Giełda Ekologiczno-Turystyczna "Przygoda" - kategoria "Żywioły kultur" - przedstawienie "Witaj w Meksyku" - drużyna SP 11 - I miejsce (etap wojewódzki), nagroda specjalna ( finał ogólnopolski).
  2. Mały Konkurs Recytatorski - Jakub Cholewa - III miejsce
  3. Międzyszkolny konkurs plastyczny "Bożonarodzeniowe ozdoby" - Oliwia Kołkowska - I miejsce, Karolina Burdziak - wyróżnienie
  4. Międzyszkolny konkurs plastyczny " Karta świąteczna" - Beata Żynda - I miejsce, Piotr Kiryczuk - wyróżnienie
  5. Międzyszkolny konkurs plastyczny " Dziecko w Krainie wartości" - Nikodem Kunach - I miejsce wśród klas I, Agnieszka Bielan - I miejsce wśród klas III, Radosław Kowalski - wyróżnienie
  6. Międzyszkolny konkurs plastyczny " Czyste wody - zdrowe ryby" - Agnieszka Bielan - wyróżnienie
  7. Międzyszkolny konkurs plastyczny "Legendy elbląskie" - Paulina Kujawska - I miejsce
  8. Międzyszkolny konkurs plastyczny "Osiedle Nad Jarem - moja wizja przyszłości" - Michalina Dutkiewicz - II miejsce
  9. Międzyszkolny konkurs plastyczny "Zima w lesie" - Klaudia Stępkowska, Klaudia Wewersowicz - wyróżnienia
  10. Międzyszkolny Konkurs Pięknej Wymowy "Wierszyki Trzeszczyki":
    - Julia Nowińska - II miejsce wśród klas I
    - Weronika Michalak - II miejsce wśród klas II
    - Martyna Dembler - wyróżnienie wśród klas III
  11. Międzyszkolny Konkurs " Palmy i Pisanki Wielkanocne" - Paulina Sarapuk - II miejsce
  12. Międzyszkolny Konkurs Literacki "Tydzień z życia szóstoklasisty" - Paweł Domżalski - wyróżnienie
  13. Międzyszkolny konkurs plastyczny "Piękno Parków Krajobrazowych i obszarów Chronionego krajobrazu":
    - Natalia Pietroń - I miejsce
    - Patizia Błaszczyk - II miejsce
    - Weronika Murawska, Szymon Szewc, Kornelia Jabłońska - wyróżnienia

Zawody sportowe:

  1. XIII Międzynarodowy Turniej Minikoszykówki "Elbasket 2009" - drużyna chłopców - II miejsce, drużyna dziewcząt - V miejsce
  2. XXIII MIMS w indywidualnych biegach przełajowych :
    - Karolina Burdziak - I miejsce wśród klas III
    - Dagmara Czaplińska - III miejsce wśród klas IV
  3. XXIII MIMS w jesiennych sztafetowych biegach przełajowych - I miejsce drużyna dziewcząt składzie:
    - Atina Ciepłucha
    - Natalia Wicińska
    - Karolina Grzywaczewska
    - Daria Zaniewska
    - Katarzyna Siwilewicz
    - Dominika Wysocka
    - Joanna Slewa
    - Natalia Kmiecik
    - Agata Trela
    - Aleksandra Matus
  4. Jesienne Indywidualne Biegi Przełajowe:
    - Karolina Burdziak - I miejsce wśród klas III
    - Dagmara Czaplińska - III miejsce wśród klas IV
  5. VI Ogólnopolski Turniej Minikoszykówki Dziewcząt i Chłopców "Olsztynek -TOP 2008" - V miejsce drużyna dziewcząt, VI miejsce drużyna chłopców
  6. XXIII MIMS w mini siatkówce chłopców "4" - III miejsce drużyna
  7. IV Mikołajkowe Mistrzostwa Elbląga w halową piłkę nożną szkół podstawowych - I miejsce, tytuł najlepszego strzelca - Mariusz Włodarczak:
    - Zwycięski zespół tworzyli: Mariusz Włodarczak, Dariusz Lipowski, Kamil Przybysz, Krzysztof Dąbrowski, Sebastian Popławski, Dawid Przygodzki, Mateusz Huber, Sławomir Góryl.
  8. XXIII MIMS w mini koszykówce dziewcząt - I miejsce
  9. XXIII MIMS w mini koszykówce chłopcow - I miejsce
  10. Turniej Rejonowy Igrzysk Młodzieży szkolnej w mini koszykówce chłopców - I miejsce
  11. Turniej Rejonowy Igrzysk Młodzieży szkolnej w mini koszykówce dziewcząt - I miejsce
  12. Mikołajkowe Zawody Pływackie - Patryk Chlebowski - I miejsce wśród klas I, Justyna Podsiadły - I miejsce wśród klas III
  13. Międzynarodowy Turniej Minikoszykówki "Nenufar Cup" w Ełku - IV miejsce drużyny
  14. Ogólnopolski " Mikołajkowy Turniej Minikoszykówki " klas VI - V miejsce drużyny chłopców
  15. Międzyszkolne zawody pływackie "Świąteczny i Noworoczny Sprawdzian Stylów" - Justyna Podsiadły - złote medale
  16. Halowe Lekkoatletyczne Mistrzostwa Elbląga klas V, VI:
    - Paulina Wicińska - I miejsce w skoku wzwyż
    - Mariusz Włodarczak - II miejsce skok w dal
    - Mateusz Stawiak - II miejsce w pchnięciu piłką lekarską
  17. XXII Ogólnopolski Turniej Przedwiośnia w Minikoszykówce Dziewcząt i Chłopców - drużyna dziewcząt - II miejsce
  18. XXIII MIMS w mini piłce ręcznej - drużyna chłopców - III miejsce, drużyna dziewcząt - IV miejsce
  19. Międzyszkolny Turniej Wiedzy Olimpijskiej "Od Aten do Londynu" - drużyna - II miejsce
  20. XIV Elbląskie Biegi Uliczne "Przez dwa mosty":
    - Kacper Ciepłucha - III miejsce
    - Paulina Wicińska - I miejsce
    - Atina Ciepłucha - II miejsce
  21. "Olimpijska Energa" Ogólnopolskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Mini Koszykówce Dziewcząt i Chłopców - Finał wojewódzki:
    - drużyna dziewcząt - II miejsce
    - drużyna chłopców - III miejsce
  22. XXIII MIMS w 3-boju lekkoatletycznym:
    - drużyna dziewcząt - II miejsce
    - drużyna chłopców - III miejsce

Osiągnięcia roku 2007/2008
Osiągnięcia lat poprzednich






Uczniowie wylosowali:
05.12. - numer 6
06.12. - numer 12
07.12. - numer 15
08.12. - numer 23
09.12. - numer 31


Darmowe liczniki




Biuletyn Informacji Publicznej




Nadanie sztandarów


Nasza szkoła z lotu ptaka (zdjęcia lotnicze)



Wyniki naszych
poprzednich sond



Slajdowisko




Gimnazjum nr 4 w Elblągu

Szkoła Podstawowa nr 11 w Elblągu


nadesłał: M.Ł. IIc gim. 2007/08


Bezpieczny internet.pdf

nadesłała: A.C. IIe gim. 2009/10


Nauka wiersza na pamięć.pdf

nadesłał: M.J. IId gim. 2009/10


Gry i zabawy


Grafika Download


NUMERY ALARMOWE


deutschmeinhobby.pl.tl


englishfunzone.weebly.com/



facebook.com/zsnr1elblag

w górę © 2006-2016 by Zespół Szkół Nr 1 w Elblągu 82-300 Elbląg, ul. Korczaka 34
Aktualna strona www.sp11.elblag.pl/
e-mail szkoła: sekretariat@sp11.elblag.pl  
e-mail strona: redakcja@sp11.elblag.pl