sobota, 16 czerwca 2024
godzina 1:09

 


Prognoza pogody




Zdrowa żywność







Katalog Gwiazdor


PLAN SZKOŁY


Osiągnięcia

Szkoła szczyci się tym, że w ciągu siedemnastu lat, od kiedy istnieje, miała wielu laureatów konkursów i olimpiad przedmiotowych:

Działalność ZS Nr 1 w r.szk.2006/2007


Osiągnięcia ZS Nr 1 w r.szk.2006/2007

Osiągnięcia Gimnazjum Nr 4 przy Zespole Szkół Nr 1

Osiągnięcia Szkoły Nr 11 przy Zespole Szkół Nr 1

Osiągnięcia ZS Nr 1 w r.szk.2005/2006

Teatr Elbląski nadał Zespołowi Szkół Nr 1 nagrodę w kategorii "Najwierniejszy widz zbiorowy" - ALEKSANDER 2006

Osiągnięcia Gimnazjum Nr 4 przy Zespole Szkół Nr 1

SUKCESY HUMANISTYCZNE

  1. Anna Kowalczyk - Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego
  2. Marta Kurach, Anna Kowalczyk - równorzędne I miejsce w Międzygimnazjalnym
  3. Konkursie Literackim "Pamiętnik człowieka myślącego"
  4. Ewelina Mazurkiewicz - 22 miejsce w Polsce (kl.I) w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Języka Polskiego "OLIMPUS"
  5. Łucja Kałduńska - 27 miejsce w Polsce (kl.I) w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Języka Polskiego "OLIMPUS"
  6. Łukasz Mienicki, Emil Kwidzyński - IV i V miejsce w konkursie rejonowym Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego"
  7. Jagoda Przybysz - VIII miejsce w województwie w Międzynarodowym Konkursie Języka Angielskiego "THE BIG CHALLENGE"

SUKCESY MATEMATYCZNO - PRZYRODNICZE

  1. Joanna Kwiatkowska - Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego
  2. Anna Kowalczyk - Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego
  3. Anna Kowalczyk - Laureatka na szczeblu wojewódzkim Ogólnopolskiego Konkursu EKO-PLANETA
  4. Krzysztof Kowalczyk - Laureat Rejonowego Konkursu PCK
  5. Anna Groblewska - I miejsce w półfinale Młodzieżowego Konkursu Filatelistycznego "Turystyka na Pomorzu"
  6. Beata Nowak - III miejsce w półfinale Młodzieżowego Konkursu Filatelistycznego "Turystyka na Pomorzu"
  7. Ewelina Mazurkiewicz - V miejsce w rejonie w kategorii kadet w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym "KANGUR 2006"
  8. Anna Kuleta - III miejsce w kategorii junior w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym "KANGUR 2006"
  9. Adriana Slewa, Ewelina Milicka - II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym OXFORD
  10. Monika Obuchowska, Ewelina Mazurkiewicz, Michał Półtorzecki - III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym OXFORD
  11. Ewelina Mazurkiewicz - I miejsce w Kuratoryjnym Konkursie Przedmiotowym z Matematyki
  12. Anna Groblewska - II miejsce w Kuratoryjnym Konkursie Przedmiotowym z Matematyki
  13. Adriana Slewa, Daniel Jasina - III miejsce w Kuratoryjnym Konkursie Przedmiotowym z Matematyki
  14. I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Ekologiczno-Sportowym "Rambit"
  15. IV miejsce w X edycji konkursu "Selektywna zbiórka odpadów" pod patronatem Prezydenta Elbląga i utrzymanie tytułu "Szkoły ekologicznej"

SUKCESY SPORTOWE

  1. I miejsce w koszykówce dziewcząt w ramach VII Gimnazjady - awans do rozgrywek wojewódzkich
  2. I miejsce w koszykówce chłopców w ramach VII Gimnazjady - awans do rozgrywek wojewódzkich
  3. III miejsce w ćwierćfinałach Mistrzostw Polski Szkół Gimnazjalnych - Piaseczno
  4. III miejsce w finale wojewódzkim Szkół Gimnazjalnych w koszykówce chłopców
  5. III miejsce w piłce ręcznej dziewcząt w ramach VII Gimnazjady
  6. III miejsce w biegach przełajowych dziewcząt w ramach VII Gimnazjady
  7. Joanna Jaworska - Mistrzostwo Polski Młodziczek w Judo
  8. Patrycja Grześkowiak - III miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorek Młodszych w karate WKF

Lekkoatletyka w ramach Gimnazjady Szkól w Elblągu:

  1. Aleksandra Szewczyk - I miejsce w wieloboju sprinterskim
  2. Paweł Budziński - I miejsce w skoku wzwyż
  3. Paweł Budziński - I miejsce w skoku w dal
  4. Paweł Budziński - II miejsce w pchnięciu kulą
  5. Aleksandra Szewczyk - I miejsce w biegu na 100 m

Rozgrywki ligowe:

  1. I miejsce w Mistrzostwach Województwa Warmińsko - Mazurskiego w kategorii młodzików
  2. II miejsce w Mistrzostwach Województwa Warmińsko - Mazurskiego w kategorii kadetów
  3. I miejsce w Mistrzostwach Województwa Warmińsko - Mazurskiego w kategorii młodziczek
  4. awans do ćwierćfinałów Mistrzostw Polski Kadetek w koszykówce
  5. awans do finału strefy wojewódzkiej w koszykówce dziewcząt i chłopców w kategorii młodzików

Osiągnięcia Szkoły Nr 11 przy Zespole Szkół Nr 1

SUKCESY HUMANISTYCZNE

  1. drużyna z klasy III c i III b - I miejsce za Rejonowy Konkurs Ortograficzny " Z ORTOGRAFIĄ ZA PAN BRAT"
  2. Katarzyna Chudy,Tomasz Dylingowski, Michał Tomczak, Jakub Leszczewicz - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym "OLIMPUS"
  3. Patrycja Jacak, Marta Kwilińska, Bartosz Pietrowski, Eryk Gers, Patryk Malinowski, Kornelia Nakonowska - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym "OLIMPUS" klas IV-V
  4. Natalia Rolnicka, Jan Świątek - laureat Rejonowego Konkursu z Języka Polskiego
  5. Kornelia Nakonowska - I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Poetyckim "Elbląg - moje miasto, mój dom, tu mieszkam"
  6. Łukasz Lelujko, Gracjana Stachewicz, Karolina Wichrowska, Kacper Ostałowski - wyróżnienie w X Jubileuszowej Edycji Konkursu Poetyckiego TPD
  7. III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie "Cudze chwalicie swego nie znacie"
  8. III miejsce w konkursie recytatorskim organizowanym przez MDK w Elblągu

SUKCESY MATEMATYCZNE

  1. Jakub Leszczewicz - finalista Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego
  2. Joanna Slewa, Karolina Grzywaczewska, Agata Siwakowska, Bartosz Pietrowski, Bartek Prusinowski, Michał Tomczak, Jan Świątek, Jakub Leszczewicz - wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym "KANGUR 2006"
  3. Michał Tomczak, Marek Adamkiewicz - IV miejsce w Konkursie Matematycznym "OXFORD"
  4. Mateusz Trendowicz, Jan Świątek, Arkadiusz Potapowicz, Mateusz Galiński - V miejsce w Konkursie Matematycznym "OXFORD"
  5. Adam Jaworski, Agnieszka Brzozowska, Aleksandra Żuralska - V miejsce w Konkursie Matematycznym "OXFORD"

SUKCESY EKOLOGICZNE

  1. Mateusz Konefał - I miejsce w województwie w Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym "EKO-PLANETA"
  2. Szymon Wiszniewski- nagroda Prezydenta Elbląga za działalność ekologiczną
  3. Marta Jaworska, Szymon Wiszniewski - wyróżnienie w III Sejmiku Ekologiczno - Przyrodniczym
  4. Szymon Wiszniewski - I miejsce w Powiatowym Konkursie EKO-JESIEŃ
  5. Marek Adamkiewicz,Michał Tomczak - wyróżnienie w Powiatowym Konkursie EKO-JESIEŃ
  6. wyróżnienie - w IX Międzynarodowym Sejmiku Ekologicznym

SUKCESY PLASTYCZNE

  1. klasa II b - I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie "ELBLĄG - MOJE MIASTO"
  2. Cezary Żak - wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie "BEZPIECZNI W RUCHU DROGOWYM"

SUKCESY SPORTOWE

  1. III miejsce w MIMS w minipiłce ręcznej dziewcząt w rozgrywkach rejonowych
  2. III miejsce w MIMS w minipiłce ręcznej chłopców
  3. II miejsce w biegach sztafetowych dziewcząt
  4. awans do finału wojewódzkiego w minikoszykówce chłopców i dziewcząt
  5. IV miejsce w MIMS w finale wojewódzkim minikoszykówki dziewcząt i chłopców kl. VI
  6. III miejsce w finale gier i zabaw IGRCE
  7. awans do finału MIMS w piłce nożnej chłopców kl. IV
  8. I miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Minikoszykówki w Łomży - kl. VI
  9. III miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Minikoszykówki w Olsztynku - kl. VI
  10. III miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Minikoszykówki w Działdowie- kl. VI
  11. I miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Minikoszykówki w Działdowie - kl. VI
  12. II miejsce w Międzynarodowym Turnieju Minikoszykówki w Ostrowie Wielkopolskim - kl. VI
  13. IV miejsce w Turnieju o Puchar Bałtyku w minikoszykówce chłopców kl. VI
  14. II miejsce w turnieju minikoszykówki w Bydgoszczy - kl. VI
  15. Katarzyna Nikiciuk - II miejce w pchnięciu piłką lekarska
  16. Joanna Rudzińska - II miejsce w wieloboju płotkarskim
  17. Joanna Rudzińska - II miejsce w pływaniu
  18. Agnieszka Brzozowska - I miejsce w skok wzwyż
  19. Paulina Kmiecik - III miejsce w biegu na 300 m



Lata 1992/1993 - 2001/2002
R. szk. 2002/2003 - Gimnazjum 4
R. szk. 2002/2003 - SP 11
R. szk. 2003/2004
R. szk. 2004/2005

Rok szkolny 1992/93
Jakub Bożek - jęz. angielski
1993/94
Jakub Bożek - matematyka
Piotr Gozdowski - geografia
Anna Krygier - historia
Piotr Rożen - matematyka
Małgorzata Radowska - matematyka
Małgorzata Radowska - biologia
Paweł Zaremba - geografia
Piotr Kopyt - I m. w konkursie matematycznym "Kangur"
1994/95
Piotr Gozdowski - biologia
Anna Krygier - historia
Michał Kucia, Kornelia Kwidzyńska, Izabela Suchocka, Paweł Zaremba - jęz. angielski
1995/96
Bartosz Kaczan, Michał Kucia, Anna Krygier - jęz. niemiecki
Grzegorz Krauze - biologia
Anna Mikołajczuk - matematyka
Szymon Ulkowski - biologia
Piotr Szepietowski - matematyka
1996/97
Piotr Kopyt, Jacek Rożen - matematyka
Grzegorz Krauze - historia
Karolina Kucia - jęz. niemiecki
Michał Rynkiewicz, Grzegorz Łanik - laureaci konkursu matematycznego "Kangur"
1997/98
Maciej Kopyt - fizyka
Karolina Kucia - jęz. niemiecki
Agnieszka Laskowska, Michał Rynkiewicz - matematyka
Jacek Perzanowski - fizyka
Marcin Szarko - historia
Joanna Szkolnicka - jęz. polski
Maciej Kopyt, Marcin Śnieżko, Michał Rynkiewicz - laureaci konkursu matematycznego "Kangur"
1998/99
Leszek Burchard, Daniel Kieliszek - historia
Maciej Denisiuk - biologia
Michał Rynkiewicz - matematyka
Michał Rynkiewicz - fizyka
Paweł Dolny - II m. w ogólnopolskim telewizyjnym konkursie matematycznym "Szalone liczby"
1999/2000
Marta Śnieżko, Alicja Pawowicz - jęz. niemiecki
Michał Hryniewicz - jęz. angielski
Marcin Derlukiewicz - historia
Wojciech Batko, Paweł Dolny - I m. w konkursie matematycznym "Kangur"
Marcin Śnieżko - laureat konkursu matematycznego "Kangur"
2000/2001
Tomasz Piekarski ( II m. ) - coroczny Kuratoryjny Konkurs Matematyczny został przeprowadzony tylko na etapie rejonowym
Paweł Dolny ( IV m. ) - coroczny Kuratoryjny Konkurs Matematyczny został przeprowadzony tylko na etapie rejonowym
Tomasz Skowroński ( IV m. ) - coroczny Kuratoryjny Konkurs Matematyczny został przeprowadzony tylko na etapie rejonowym
Marcin Śnieżko - I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie "Żyjemy wśród liczb"
Marcin Śnieżko uzyskał tytuł laureata konkursu "Kangur"
2001/2002
Marcin Śnieżko - finalista etapu Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki
Marcina Śnieżko - Laureat konkursu "Kangur" ( I m. )
Marcin Śnieżko - Laureat konkursu "Żyjemy wśród liczb" ( III m. )
Paweł Dolny i Ewa Żurawska - Laureaci konkursu "Kangur"
Paweł Dolny i Marcin Śnieżko - międzyszkolny konkurs wiedzy ogólnej "Omnibus" ( II m. i III m.)
Uczniowie szkoły odnosili też sukcesy na polu artystycznym, uczestnicząc w wielu konkursach i przeglądach:
- Lidze Recytatorów
- Forum Teatrów Szkolnych ( teatrzyk " W piórniku" został laureatem ogólnopolskiego konkursu)
- Przeglądzie Zespołów Kolędniczych
- Miejskich Turniejach Historycznych
- Międzyszkolnych konkursach plastycznych o różnorodnej tematyce
- Międzyszkolnych konkursach czytelniczych
- Przeglądzie Piosenki Harcerskiej i Turystycznej
Gimnazjum nasze może pochwalić się sukcesami na arenie dydaktycznej i sportowej. Znaczącym osiągnięciem naszej placówki jest otrzymanie Certyfikatu Szkoły z Klasą.


Rok szkolny 2002/2003 Gimnazjum Nr4 w Zespole Szkół nr1
osiągnięcia uczniów na szczeblu miejskim, wojewódzkim, ogólnopolskim:
  1. Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Biologii:
    a. Wojciech Batko uczeń klasy III c - II miejsce
    b. Anna Dolna uczennica klasy II b - IV miejsce
    c. Karolina Kolada uczennica klasy III b - V miejsce
  2. Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Fizyki - Justyna Lewkowicz uczennica klasy III a - IV miejsce
  3. Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Chemii: Paweł Dolny uczeń klasy III c - VII miejsce
  4. Finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki
    a. Paweł Dolny uczeń klasy III c
    b. Marcin Śnieżko uczeń klasy III c
  5. Finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Chemii
    a. Marcin Śnieżko uczeń klasy III c
    b. Wojciech Batko uczeń klasy III c
  6. Finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Fizyki
    a. Marcin Śnieżko uczeń klasy III c
    b. Michał Jędrzyński uczeń klasy III g
  7. Finalista XXI Wojewódzkiej Olimpiady PCK "WIEDZA O ZDROWIU"
    a. Paweł Nowicki uczeń klasy III c
    b. Małgorzata Augustynowicz uczennica klasy III a
    c. Marta Wiloch uczennica klasy III a
  8. Finalista Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy o Senacie - Wioleta Wysocka uczennica klasy II c
  9. II miejsce w grupie szkoły ponadpodstawowych na szczeblu makroregionu w Młodzieżowym Konkursie Filatelistycznym "UNIA EUROPEJSKA" - uczeń klasy I a Michał Groblewski
  10. I miejsce w Wojewódzkim Konkursie Historycznym KRĄG "MOJA OJCZYZNA" - Karolina Kolada uczennica klasy III c
  11. III miejsce w Wojewódzkim Konkursie "EURO - QUIZ" - Marcin Śnieżko uczeń klasy III c (indywidualnie)
  12. III miejsce w Wojewódzkim Konkursie "EURO - QUIZ" - Marcin Śnieżko, Paweł Nowicki, Wojciech Batko uczniowie klasy III c (grupowo)
  13. Mistrz Polski w Kategorii Kadetów w Boksie - Przemysław Przybytek - uczeń klasy III b
  14. Wicemistrz Polski w Karate - Patryk Bąk uczeń klasy I h
  15. Uczestnik Mistrzostw Świata w Karate - Patryk Bąk uczeń klasy I h
  16. I miejsce w Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Koszykówce Dziewcząt
  17. I miejsce w Lidze Młodziczek w Koszykówce Województwa Warmińsko - Mazurskiego
  18. Udział w Półfinałach Mistrzostw Młodziczek o Puchar PZ KOSZ - Chełm
  19. I miejsce w Lidze Młodzików w Koszykówce Województwa Warmińsko - Mazurskiego
  20. Udział w Ćwierćfinałach Mistrzostw Polski Młodzików w Koszykówce - III miejsce w Ogólnopolskim Trójboju Sportowym - Jacek Matuszak uczeń klasy III a
  21. IV miejsce w Mistrzostwach Polski w uni hocka - Jacek Matuszak uczeń klasy III a
  22. II miejsce w III Olimpiadzie Warmii i Mazur w judo - Daniel Paczkowski uczeń klasy II e
  23. II miejsce w Mistrzostwach Warmii i Mazur w judo - Daniel Paczkowski uczeń klasy II e
  24. Nagroda dla Teatrzyku "Bęc" na przeglądzie Teatrów Szkolnych w Młodzieżowym Domu Kultury. Nagroda indywidualna za kreację aktorska dla Pawła Nowickiego.
  25. II miejsce w Międzygimnazjalnym Konkursie Ortograficznym organizowanym przez Spółdzielczy Dom Kultury "Zakrzewo".
  26. Finalista konkursu matematycznego "Kangur" Śnieżko Marcin
  27. Nagroda w konkursie międzygimnazjalnym "Pamiętnik człowieka myślącego" - Piotr Makarewicz uczeń klasy III g


Rok szkolny 2002/2003 Szkoła Podstawowa nr11 w Zespole Szkół Nr 1
osiągnięcia uczniów na szczeblu miejskim, wojewódzkim, ogólnopolskim:
  1. II miejsce w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym "KANGUR 2003"- uczennica klasy IVc Adriana Slewa
  2. III miejsce w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym "KANGUR 2003"- uczennica klasy IVc Ewelina Mazurkiewicz
  3. I miejsce w etapie wojewódzkim w konkursie historycznym "DZIEJE ORĘŻA POLSKIEGO W LATACH 1905 - 1922" - uczeń klasy VI c Bartosz Piekarczyk
  4. I miejsce w etapie wojewódzki w konkursie historycznym i III miejsce w etapie makroregionu w konkursie historycznym "DZIEJE ORĘŻA POLSKIEGO W LATACH 1905 - 1922" - uczennica klasy VI d Jagoda Przybysz
  5. Laureatka Konkursu Polonistycznego - uczennica klasy VI d - Jagoda Przybysz
  6. II miejsce w grupie szkoły podstawowych na szczeblu makroregionu w Młodzieżowym Konkursie Filatelistycznym "UNIA EUROPEJSKA" - uczennica klasy VI c Anna Groblewska
  7. Finalista Międzynarodowego Konkursu Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży Szkolnej "OD MORZA JESTEŚMY" - uczeń klasy III b Rybkiewicz Michał
  8. Finalista XXI Wojewódzkiej Olimpiady PCK "WIEDZA O ZDROWIU "
    a. uczeń klasy VI d Jakub Dziurdź
    b. uczennica klasy VI a Anna Kowalczyk
  9. I miejsce w finale wojewódzkim "KONKURS 5 MILIONÓW"
  10. II miejsce w finale wojewódzkim w Mini Koszykówce Chłopców
  11. I miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Koszykówki Chłopców-Lębork
  12. I miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Koszykówki Chłopców "Przedwiośnia"-Działdowo
  13. IV miejsce w Międzynarodowym Turnieju Koszykówki Chłopców-Żyrardów
  14. II miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Koszykówki Dziewcząt "Katarzynka Cup"-Działdowo
  15. II miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Koszykówki Dziewcząt "Przedwiośnia"-Działdowo
  16. V miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Koszykówki Dziewcząt-Drawsko Pomorskie
  17. IV miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Koszykówki Dziewcząt-Bydgoszcz
  18. V miejsce w Międzynarodowym Turnieju Koszykówki Dziewcząt-Kołobrzeg
  19. Udział w Ogólnopolskim Turnieju "ELBASKET"
  20. II miejsce dziewcząt
  21. III miejsce chłopców
  22. I miejsce w Mistrzostwach Wojewódzkich Młodzików w JUDO - Joanna Jaworska
  23. III miejsce w Mistrzostwach Okręgu Warmińsko - Mazurskiego w pływaniu - Włodimir Charłamow
  24. Finaliści konkursu matematycznego "Kangur" Groblewska Anna, Dziurdź Jakub, Grześkowiak Patrycja, Kuleta Anna


Rok szkolny 2003/2004
osiągnięcia uczniów z Zespołu Szkół Nr1 na szczeblu miejskim, wojewódzkim, ogólnopolskim
  1. Laureaci Konkursu Matematycznego Międzyszkolnego "Żyjemy wśród liczb"
    III miejsce na poziomie klasy III gim. - Potapowicz Jarosław
    II miejsce na poziomie klasy II gim. - Kimso Aleksandra
    III miejsce na poziomie klasy II gim. - Potapowicz Marek
  2. Finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Fizyki - Potapowicz Jarosław
  3. Finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki - Żurawska Ewa
  4. I Festiwal Kolęd i Pastorałek pod patronatem Prezydenta miasta Elbląga II miejsce dla zespołu wokalnego z klasy III g
  5. II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Parkach Krajobrazowych zajęli uczniowie: Dolna Anna, Dobosik Damian, Koprowicz Rafał, Gabriel Magdalena, Żuławska Ewa
  6. Laureat konkursu ogólnopolskiego z języka niemieckiego - V miejsce zajęła Lichuszewska Katarzyna
  7. Finaliści konkursu czytania w języku niemieckim Lichuszewska Katarzyna, Cząstka Dawid, Groblewska Anna, Konarska Joanna
  8. Międzygimnazjalny Konkurs Literacki pt. "Pamiętnik człowieka myślącego". Zakwalifikowano prace uczniów: Piotrkowska I., Brzozowska K., Bachewicz D., Izak B., Brzozowska M., Leks K.
  9. Ogólnopolski Konkurs Historyczny "Dzieje oręża i losy Żołnierza polskiego w latach 1921-1945"
    W kategorii - szkoły podstawowe w rejonie i województwie warmińsko-mazurskim zajęli:
    a. I miejsce Emil Kwidzyński
    b. II miejsce Tomasz Gawłowski
    c. III miejsce Mateusz Wójcik
    Natomiast w III etapie regionalnym tego konkursu miejsca zajęli:
    d. IV miejsce Tomasz Gawłowski
    e. VIII miejsce Emil Kwidzyński
    f. XI miejsce Mateusz Wójcik
  10. Ogólnopolska Olimpiada Języka Polskiego "OLIMPUS" dla klas V ( na 896 uczniów z całej Polski biorących udział w konkursie)
    a. Agata Suchojad z klasy V a zajęła 21 miejsce w Polsce
    b. Ewelina Mazurkiewicz z klasy V c zajęła 25 miejsce w Polsce
    c. Anna Cejrowska z klasy V c zajęła 26 miejsce w Polsce
    d. Tomasz Gawłowski i Mateusz Wójcik z klasy VI d zajęli 27 miejsce w Polsce
  11. Międzyszkolny Mały Konkurs Recytatorski organizowany przez Młodzieżowy Dom Kultury - wyróżnienie dla Igora Bujalskiego z klasy VI d
  12. Konkurs literacki "Prąd naszym przyjacielem" organizowany przez Zakłady Energetyczne S.A. w Elblągu - Wyróżnienie dla Katarzyny Walkowskiej i Łukasza Maciejczyka z klasy VI d
  13. III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym dla szkół podstawowych "Z ortografią za pan brat" dla uczniów klasy III
  14. Miejski Przegląd Szkolnych Zespołów Artystycznych - II miejsce dla Zespołu Wokalno-Instrumentalnego "Przed Chwilą"
  15. IV miejsce dla reprezentacji szkoły z klas I - VI w Międzyszkolnym Turnieju Sportowo-Ekologicznym "Ekologia i Sport" z okazji obchodów Dnia Ziemi.
  16. W Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym "Liga młodych matematyków" na poziomie klas V miejsce I zajęła Ewelina Mazurkiewicz, a klas - IV miejsce II zajął Jakub Leszczewicz.
  17. XI miejsce w ogólnopolskiej olimpiadzie z języka angielskiego "Olimpus" zajęła Ewelina Mazurkiewicz z klasy V c


Rok szkolny 2003/2004
osiągnięcia sportowe uczniów reprezentujących Zespół Szkół nr1
  1. II miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Koszykówki Dziewcząt w Janikowie
  2. I miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Koszykówki w Bojnowie
  3. II miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Koszykówki w Nowogardzie
  4. V miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Koszykówki w Olsztynku
  5. II miejsce w Międzynarodowej Gali Koszykówki w Kołobrzegu
  6. I miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Koszykówki w Wilczętach
  7. III miejsce chłopców w Miejskich Rozgrywkach Piłki Ręcznej Szkół Gimnazjalnych
  8. IV miejsce dziewcząt w Ogólnopolskim Turnieju ELBASKET
  9. II miejsce w Finale Wojewódzkim "Turniej 5 Milionów"
  10. II miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Koszykówki w Tczewie
  11. I miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Koszykówki w Wołominie
  12. III miejsce w Miejskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej dziewcząt Szkół Podstawowych
  13. II miejsce w koszykówce dziewcząt w Miejskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej Szkół Gimnazjalnych
  14. II i IV miejsce chłopców w Jesiennych Biegach Przełajowych w Miejskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej
  15. II miejsce Szkół gimnazjalnych w piłce ręcznej chłopców w Miejskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej
  16. III miejsce w Gimnazjadzie chłopców w piłce siatkowej w Miejskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej
  17. III miejsce w Rozgrywkach Rejonowych w piłce ręcznej chłopców w Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej
  18. I miejsce w Turnieju Regionalnym w koszykówce chłopców i dziewcząt dla gimnazjum w Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej
  19. Awans do finału wojewódzkiego w koszykówce chłopców i dziewcząt szkół gimnazjalnych (klasa II h i III h)
  20. Awans do finału wojewódzkiego w minikoszykówce dziewcząt
  21. III miejsce dziewcząt w mini piłce ręcznej, awans do rozgrywek rejonowych w Miejskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej
  22. IV miejsce chłopców w mini piłce ręcznej w Miejskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej
  23. Awans do rozgrywek rejonowych w minikoszykówce chłopców
  24. Awans do finału wojewódzkiego w minikoszykówce chłopców szkół podstawowych
  25. III miejsce w rozgrywkach kadetek woj. warm-mazurskie (klasa II h)
  26. I miejsce w V Gimnazjadzie koszykówki dziewcząt (klasa II h)
  27. Udział w turnieju półfinałowym Mistrzostw Polski w koszykówce chłopców kategorii kadet


Rok szkolny 2004/2005
osiągnięcia uczniów Zespół Szkół nr1
  1. Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego (kuratorium) - Ewelina Mazurkiewicz - kl. VI c
  2. Międzyszkolny Konkurs Literacki pt. "Tydzień z życia szóstoklasisty"
    Ewelina Mazurkiewicz - kl. VI c - nagrodzona
    Anna Kimso - kl. VI c - wyróżnienie
  3. Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "OXFORD"
    klasy szóste:
    I m-ce - Ewelina Mazurkiewicz - kl. VI c
    III m-ce - Adrianna Slewa - kl. VI c
    IV m-ce - Barbara Piskorz - kl. VI d
    klasy piąte:
    V m-ce - Jakub Leszczewicz
    V m-ce - Michał Tomczak - kl. V b
    klasy czwarte:
    I m-ce - Aleksandra Kowalska
    III m-ce - Magdalena Półtorak
    III m-ce - Patryk Malinowski

  4. miejsca ujęte wg tabeli punktacji
  5. Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego w pływaniu
    III m-ce - dystans 50m klasycznym - Władimir Charłamow - kl. II a gim.
    III m-ce - dystans 400m dowolnym - Władimir Charłamow - kl. II a gim.
  6. Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów 16 letnich w pływaniu
    VI m-ce - dystans 1500m - Władimir Charłamow - kl. II a gim.


  7. ========================
    3.03.07r. w Szkole Podstawowej nr16 w Elblągu odbył się międzyszkolny konkurs "Liga Młodych Matematyków" dla uczniów klas czwartych i piątych. Naszą szkołę reprezentowali następujący uczniowie:
    • Piotr Suliga kl. IV a
    • Joanna Slewa kl. IV c
    • Katarzyna Przerwa kl. V a
    Joanna Slewa zajęła I miejsce uzyskując wynik 26p / 28p.

    Gratulujemy wszystkim uczestnikom i życzymy dalszych sukcesów.
    Nauczycielka naszej szkoły Danuta Stankiewicz była członkiem komisji tego konkursu.







Uczniowie wylosowali:
05.12. - numer 6
06.12. - numer 12
07.12. - numer 15
08.12. - numer 23
09.12. - numer 31


Darmowe liczniki




Biuletyn Informacji Publicznej




Nadanie sztandarów


Nasza szkoła z lotu ptaka (zdjęcia lotnicze)



Wyniki naszych
poprzednich sond



Slajdowisko




Gimnazjum nr 4 w Elblągu

Szkoła Podstawowa nr 11 w Elblągu


nadesłał: M.Ł. IIc gim. 2007/08


Bezpieczny internet.pdf

nadesłała: A.C. IIe gim. 2009/10


Nauka wiersza na pamięć.pdf

nadesłał: M.J. IId gim. 2009/10


Gry i zabawy


Grafika Download


NUMERY ALARMOWE


deutschmeinhobby.pl.tl


englishfunzone.weebly.com/



facebook.com/zsnr1elblag

w górę © 2006-2016 by Zespół Szkół Nr 1 w Elblągu 82-300 Elbląg, ul. Korczaka 34
Aktualna strona www.sp11.elblag.pl/
e-mail szkoła: sekretariat@sp11.elblag.pl  
e-mail strona: redakcja@sp11.elblag.pl