sobota, 16 czerwca 2024
godzina 0:54

 


Prognoza pogody




Zdrowa żywność







Katalog Gwiazdor


PLAN SZKOŁY


Osiągnięcia

Działalność ZS Nr 1 w r.szk.2007/2008

Akcje Charytatywne:

  1. Fundusz Dzieci Niepełnosprawnych "Słonik" - 2 600 zł na finansowanie stypendiów dla niepełnosprawnych dzieci (I miejsce w akcji).
  2. Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy - 2 700,56 zł na pomoc dzieciom ze schorzeniami laryngologicznymi.
  3. Akcja "Dzieci dzieciom" - zbieranie darów dla Towarzystwa Pomocy "Dajmy Szansę"
  4. Akcja społeczna "Warto być za" - poparcie dla programu pomocy dla dzieci z z terenów wiejskich powiatu elbląskiego i braniewskiego (nagrodzono klasy gimnazjalne: I d, II a, II d).
  5. "Bożonarodzeniowa Zbiórka Żywności" - organizowana przez "Caritas" parafialną przy Kościele św. Rafała Kalinowskiego
  6. "Czerwonokrzyska Gwiazdka" - organizowana przez Zarząd PCK w Elblągu - zbiórka produktów żywnościowych dla najbiedniejszych.
  7. Mikołajkowa zbiórka na potrzeby schroniska dla zwierząt - zbiórka pieniędzy (213,52 zł) oraz pokarmów dla zwierząt.
  8. "Góra Grosza 2007" - ogólnopolska akcja organizowana przez Towarzystwo "Nasz Dom" na rzecz Rodzinnych Domów Dziecka
  9. Akcja społeczno - dobroczynna "Dzieci dzieciom" na rzecz dzieci niepełnosprawnych organizowana przez Zarząd Główny Polskiego Towarzystwa Osób Niepełnosprawnych.
  10. Akcja charytatywna "Pola Nadziei" - na rzecz chorych na raka (pomoc w kweście)

Projekty Edukacyjne:

  1. "Muzyka Łagodzi Obyczaje - Mała Akademia Muzyczna" - program edukacyjny dla klas III SP realizowany przez Młodzieżowy Dom Kultury.
  2. Elbląski Program Edukacyjny "Uczyć się aby być" (lekcje pływania, tańca, zajęcia na lodowisku, edukacja ekologiczna w Szkole Edukacji Ekologicznej w Piaskach).
  3. "Mam haka na raka" - spotkania profilaktyczne dla gimnazjum.
  4. "ABC Dobrego Wychowania" - program profilaktyczno - wychowawczy dla klas I gimnazjum realizowany przez Młodzieżowy Dom Kultury.
  5. "Bajkowy weekend dla najmłodszych" - projekt realizowany przez Centrum Kultury "Światowid" w ramach Programu Operacyjnego Promocja Czytelnictwa.
  6. "Wesoła Pomarańcza" - zajęcia sportowe z minikoszykówki dla uczniów klas II i III SP z całego miasta Elbląga organizowane przez nauczycieli wf Zespołu Szkół nr 1.
  7. Program "Alstom uczy - ratuj życie" -zasady udzielania pierwszej pomocy osobom poszkodowanym; skierowany do uczniów klas I gimnazjum.
  8. "Bezpieczna droga do szkoły" - spotkania uczniów klas I SP z Sekcji Prewencji I Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji.
  9. Program edukacyjny "Stop - tylko dla dziewcząt" - skierowany do uczennic klas II gimnazjum w ramach ścieżki edukacyjnej "Wychowanie dożycia w rodzinie".
  10. Program edukacyjny "Między nami kobietkami" - adresowany do dziewcząt klas VI w ramach zajęć "Wychowanie do życia w rodzinie"
  11. Program "Cztery pory roku w Parku Krajobrazowym Wysoczyzny Elbląskiej" - zajęcia terenowe dla gimnazjalistów.
  12. Program edukacyjny "Rajdy Piesze" związany z turystyką, krajoznawstwem i ochroną środowiska przyrodniczego naszego regionu realizowany w Zespole Szkół nr 1 przy współudziale Oddziału PTTK Ziemi Elbląskiej, Klubu Turystów Pieszych PTTK "Delta"
    - Rajd Jesienny po Wysoczyźnie Elbląskiej - wrzesień
    - Złaz Rodzinny "Siedmiomilowe buty" - październik
    - Rajd Mikołajkowy - grudzień
    - 32 Ogólnopolski Zlot Pamięci Narodowej - kwiecień
    - Elbląski Wiosenny Rajd "EL-WI-RA 2008" - maj
  13. Program edukacji ekologicznej "Każdy uczeń wie, co robić z zsee" - skierowany do uczniów klas V
  14. "Bankowy Program Edukacyjny" - organizowany przez Bank Spółdzielczy w Sztumie, udział uczniów klas I gimnazjum
  15. Przygotowanie filmu edukacyjnego realizowanego przez Wydawnictwo Pedagogiczne OPERON - występ trojga uczniów SP 11
  16. Ogólnopolski konkurs "Projekty edukacyjne w bibliotekach szkolnych - ICIM" - organizowany przez OEIZK w Warszawie pod patronatem Katarzyny Hall - minister Edukacji Narodowej

Osiągnięcia Gimnazjum Nr 4 przy Zespole Szkół Nr 1

Konkursy przedmiotowe:

  1. Wojewódzki Konkurs Matematyczny
    - Ewelina Mazurkiewicz - laureatka,
    - Adrianna Slewa - laureatka
  2. Wojewódzki Konkurs Geograficzny - Adrianna Slewa - laureatka
  3. Diecezjalny Konkurs Religijny "Drogami św. Franciszka i św. Klary" - Magdalena Malesińska - I miejsce
  4. Wojewódzki Konkurs Polonistyczny - Ewelina Mazurkiewicz - finalistka
  5. Wojewódzki Konkurs Biologiczny - Michał Rybkiewicz, Michał Tomczak - finaliści
  6. Międzyszkolny Konkurs Matematyczny "Żyjemy wśród liczb"
    - Ewelina Mazurkiewicz - I miejsce,
    - Adrianna Slewa - III miejsce,
    - Barbara Piskorz - IV miejsce
  7. Ogólnopolski Konkurs Poetycki TPD "Ja i mój świat" - Oliwia Janowska - laureatka
  8. Ogólnopolski Konkurs "Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski" - etap gminny
    drużyna w składzie: Michał Tomczak, Marta Jaworska, Michał Rybkiewicz, Szymon Wiszniewski - II miejsce
  9. Ogólnopolski Konkurs Matematyczny "Oxford":
    - Kl. III - Ewelina Mazurkiewicz - III miejsce w Polsce
    - Kl. III - Adrianna Slewa - III miejsce w Polsce
    - Kl. III - Barbara Piskorz - V miejsce w Polsce
  10. Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur" - Michał Tomczak - wyróżnienie
  11. Ogólnopolski Konkurs "Eko-Planeta" - Mateusz Konefał - I miejsce w województwie (praca indywidualna).
  12. Konkurs na selektywną zbiórkę odpadów
    I miejsce Gimnazjum nr 4 (1 600 zł - nagroda).
  13. Grodzki Turniej Wiedzy o Bezpieczeństwie Ruchu Drogowego
    drużyna (Łukasz Mika, Michal Tomczak, Szymon Wiszniewski) - II miejsce
  14. Międzyszkolny Konkurs na najlepiej kibicującą drużynę w ramach Finału Wojewódzkiego "Warmińsko-Mazurskiego Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego" - II miejsce
  15. Konkurs na szkolną witrynę internetową - Tytuł "Szkoła Miesiąca" - zwycięstwo w miesiącu II - organizowany przez Interklasę.

Konkursy artystyczne:

  1. Międzyszkolny konkurs plastyczny "Piękno parków krajobrazowych i obszarów chronionego krajobrazu" - Linda Garnek - wyróżnienie
  2. Międzyszkolny konkurs plastyczny "Wiosna w Parku Krajobrazowym Wysoczyzny Elbląskiej" - Linda Garnek - wyróżnienie
  3. XIV Gimnazjada Taneczna - taniec nowoczesny:
    - II miejsce - reprezentacja kl. I b
    - III miejsce - reprezentacja kl. I a
  4. Międzyszkolny Konkurs Teatralny organizowany przez MDK - Katarzyna Nikiciuk z kabaretu " Nie pamiętam" - nagroda aktorska
  5. Konkurs Międzygimnazjalny "Mocni w gębie" - Milena Mazanowska - III miejsce
  6. Konkurs Piosenki Żołnierskiej - Małgorzata Borys - II miejsce

Zawody sportowe:

  1. Imprezy towarzyszące Tour De Pologne:
    - koszykówka uliczna dziwecząt - I,II,III,IV,V miejsce
    - koszykówka uliczna chłopców - I,II,III,IV miejsce
  2. Gimnazjada - sztafetowe biegi przełajowe dziewcząt - IV miejsce
  3. Gimnazjada : koszykówka dziewcząt na etapie miejskim - I miejsce
  4. Gimnazjada : koszykówka chłopców na etapie miejskim - I i II miejsce
  5. Gimnazjada : koszykówka dziewcząt na etapie rejonowym - I miejsce
  6. Gimnazjada : piłka ręczna dziewcząt - II miejsce
  7. Gimnazjada : koszykówka chłopców na etapie rejonowym - I miejsce
  8. Rozgrywki ligowe kadetek w koszykówce - I miejsce - tytuł Mistrza Województwa Warmińsko- Mazurskiego
  9. Finał Wojewódzki w koszykówce dziewcząt - II miejsce
  10. Finał Wojewódzki w koszykówce chłopców - III miejsce
  11. Gimnazjada w lekkiej atletyce:
    - Indywidualne biegi przełajowe - Dawid Magrian - III miejsce
    - Bieg na dystansie 1000 m - Dawid Magrian - III miejsce
    - Skok wzwyż - Kinga Drutel - III miejsce
    - Sztafeta 4x100 m - III miejsce
  12. Gimnazjada - punktacja generalna - V miejsce

Osiągnięcia Szkoły Nr 11 przy Zespole Szkół Nr 1

Konkursy przedmiotowe:

  1. Wojewódzki Konkurs Matematyczny - Joanna Slewa - laureatka
  2. Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur" - Joanna Slewa - I miejsce w województwie, III miejsce w Polsce i tytuł laureata
  3. Ogólnopolski konkurs historyczny "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1887 - 1922. O niepodległość i granice Rzeczypospolitej"
    - (II etap - wojewódzki) - Patrycja Jacak - I miejsce,
    - Bartosz Skop - II miejsce ( awans do III etapu - regionalnego ).
  4. Wojewódzki Konkurs Przyrodniczy - Małgorzata Tomczak - finalistka
  5. Wojewódzki Konkurs Historyczny - Filip Gasiński - finalista
  6. Ogólnopolski konkurs plastyczno-literacki "Z Koziołkiem Matołkiem przez świat" - konkurs literacki "Gdybym podróżował z Koziołkiem Matołkiem, to..." - Joanna Slewa - I miejsce, Mateusz Szopka - wyróżnienie
  7. Program edukacyjny "Grunwaldzki szlak" - konkurs na najlepszą prezentację multimedialną "Wybrane wydarzenia z historii Polski" - Małgorzata Kimso - laureatka
  8. Powiatowy Konkurs Ekologiczny "Ekojesień" - Martyna Rybkiewicz - I miejsce, Małgorzata Tomczak, Katarzyna Przerwa - wyróżnienia
  9. Międzyszkolny Konkurs Poetycki " Żeby Polska - Polską była" - Mateusz Chromiński - II miejsce, Gracjana Stachowicz - wyróżnienie
  10. Ogólnopolski Konkurs Matematyczny "Oxford" - VIII edycja:
    - kl. IV - Paweł Gliniecki - V miejsce w Polsce
    - kl. V - Joanna Slewa - III miejsce w Polsce
    - kl. V - Karolina Grzywaczewska - IV miejsce w Polsce
    - kl. V - Bartosz Prusinowski - V miejsce w Polsce
  11. Międzyszkolny konkurs wiedzowy "Elbląg dawniej i dziś" - Damian Remiszewski - I miejsce, Lidia Karbowska - II miejsce
  12. "Liga Młodych Matematyków" - powiatowy konkurs matematyczny dla uczniów klas IV i V - Joanna Slewa - I miejsce (klasy V), Paweł Gliniecki - III miejsce (klasy IV)
  13. Rejonowy konkurs ortograficzny "Z ortografią za pan brat" - III miejsce drużyny, Ada Kozłowska - tytuł "Mistrz Ortografii"
  14. Grodzki Turniej Wiedzy o Bezpieczeństwie Ruchu Drogowego SP - Joanna Slewa - puchar "Najlepszy Zawodnik"
  15. Międzyszkolny Konkurs na najlepiej kibicującą drużynę w ramach Finału Wojewódzkiego "Warmińsko-Mazurskiego Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego" - III miejsce
  16. XV Elbląski Turniej Wiedzy i Sprawności TWIS 2008 - II miejsce drużyny
  17. V Sejmik Przyrodniczo-Ekologiczny "Lasy i ich mieszkańcy" - wyróżnienie drużyny
  18. Konkurs na selektywną zbiórkę odpadów SP - wyróżnienie

Konkursy artystyczne:

  1. Ogólnopolski konkurs plastyczno-literacki "Z Koziołkiem Matołkiem przez świat" - konkurs plastyczny "Koziołek Matołek wędruje po krajach Unii Europejskiej" - Martyna Sokalska - II miejsce
  2. "Bajkowy weekend dla najmłodszych" projekt realizowany przez Centrum Kultury "Światowid":
    - konkurs literacki - Ada Kozłowska - I miejsce
    - konkurs plastyczny - Natalia Górniak - III miejsce,
    - Joanna Tomczak - wyróżnienie
  3. Międzyszkolny konkurs plastyczny "Pippi Langstrump i inni" w kategorii klas I - III - Adrianna Lasinkiewicz i Anna Dobrowolska - wyróżnienia
  4. Międzyszkolny Konkurs na Plakat "777 lat Elbląga" ogłoszony przez Centrum Sztuki Galeria El - laureaci pracy zbiorowej - Kasia Abucewicz, Ania Chabowska, Angelika Cuber, Dominik Cieśla
  5. Międzyszkolny konkurs plastyczny "Jesienne pejzaże" - organizowany przez OZSK "Jar" - Nicola Łałyko i Martyna Sokalska - I miejsce
  6. Międzyszkolny konkurs plastyczny "Piękno parków krajobrazowych i obszarów chronionego krajobrazu" - Martyna Rybkiewicz - wyróżnienie
  7. Międzyszkolny konkurs literacko-plastyczny "Wiosna w Europie" - Mateusz Chromiński - nagroda, Gracjana Stachewicz - wyróżnienie
  8. Międzyszkolny konkurs plastyczny "Nadzieja" - Dominik Cieśla - III miejsce - Nikola Łałyko, Karolina Burdziak, Przemysław Szmit, Adrianna Lasinkiewicz - wyróżnienia
  9. Międzyszkolny konkurs przedstawień artystycznych " I śmiech niekiedy może być nauką..." - I miejsce drużynowo
  10. Międzyszkolny konkurs plastyczny "Model ptaka" - Paulina Sarapuk - I miejsce
  11. Powiatowy konkurs plastyczny "Model owada" - Marta Kwilińska - II miejsce, Kacper Kwiliński - III miejsce
  12. Konkurs plastyczny "Bezpieczni w Ruchu Drogowym 2008" - Kornelia Jabłońska - nagroda
  13. Międzyszkolny konkurs plastyczny "Kwiaty naszych łąk"
    - Justyna Podsiadły, Paulina Mazurowska - I miejsca,
    - Daria Sierżantowicz - II miejsce
  14. Międzyszkolny konkurs literacki dla uczniów klas IV - VI "Dzień na bezludnej wyspie" - Mateusz Chromiński - wyróżnienie
  15. Międzyszkolny konkurs plastyczny na projekt okładki powieści "Robinson Crusoe"
    - Ewelina Dąbek - III miejsce,
    - Agnieszka Mularczyk - wyróżnienie
  16. XXIII Forum Teatrów Szkolnych 2008 - wyróżnieni Martyna Sokalska

Zawody sportowe:

  1. Międzyszkolny Festyn Rekreacyjno-Sportowy "Sport to zdrowie" - I miejsce drużyny reprezentującej świetlicę (15 osób).
  2. XXII Miejskie Igrzyska Młodzieży szkolnej - indywidualna biegi przełajowe:
    - dystans 700 m
    * Karolina Burdziak - I miejsce,
    * Lidia Karbowska - III miejsce
    - dystans 1000 m
    * Karolina Winiarczyk - I miejsce
  3. XXII Miejskie Igrzyska Młodzieży szkolnej - sztafetowe biegi przełajowe
    - drużyna (uczennice kl. V i VI) - I miejsce
  4. Imprezy towarzyszące Tour De Pologne:
    - indywidualne biegi przełajowe - Karolina Winiarczyk - I miejsce
    - koszykówka uliczna chłopców - I, II III miejsce
    - koszykówka uliczna dziewcząt - I, II miejsce
  5. XXII Miejskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej - - minikoszykówka dziewcząt:
    * klasa VI - I miejsce
    * klasa V - II miejsce
    - minikoszykówka chłopców:
    * klasa VI - II miejsce
    * klasa V - III miejsce
    - piłka ręczna
    * dziewcząt - II miejsce
    * chłopców - III miejsce
  6. XXII Miejskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w lekkiej atletyce:
    - skok wzwyż - Aleksandra Chyła - II miejsce
    - skok w dal - Bartosz Majewski - III miejsce
    - bieg na 60 m - Karolina Winiarczyk - II miejsce
    - bieg na 600 m - Aleksandra Meuś - II miejsce
    - skok wzwyż - Mariusz Kaczorowski - III miejsce
    - sztafeta dziewcząt 4x100 m - I miejsce
  7. XXII Miejskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej:
    - siatkarskie "trójki" chłopcy kl. V - III miejsce
    - siatkarskie "czwórki" chłopcy kl. VI - III miejsce
  8. Halowa Lekkoatletyka w ramach MIMS:
    - wielobój płotkarski - Mariusz Włodarczyk, Paulina Kmiecik - I miejsca
    - rzut piłką lekarską - Magdalena Szczepaniak - III miejsce
    - skok wzwyż - Magdalena Szczepaniak - III miejsce
  9. Minikoszykówka chłopców - turniej rejonowy - I miejsce (kl. V i VI )
  10. Mikołajkowy Turniej Minikoszykówki Chłopców w Pasłęku - III miejsce
  11. Finał Wojewódzki w min koszykówce dziewcząt kl. VI - I miejsce
  12. Finał Wojewódzki w minkoszykówce chłopców kl. VI - IV miejsce
  13. Czwórbój lekkoatletyczny dziewcząt - I miejsce
  14. Trójbój Lekkoatletyczny chłopców - I miejsce
  15. Zawody pływackie "Już pływam" -Olaf Gościński - I miejsce

Osiągnięcia lat poprzednich






Uczniowie wylosowali:
05.12. - numer 6
06.12. - numer 12
07.12. - numer 15
08.12. - numer 23
09.12. - numer 31


Darmowe liczniki




Biuletyn Informacji Publicznej




Nadanie sztandarów


Nasza szkoła z lotu ptaka (zdjęcia lotnicze)



Wyniki naszych
poprzednich sond



Slajdowisko




Gimnazjum nr 4 w Elblągu

Szkoła Podstawowa nr 11 w Elblągu


nadesłał: M.Ł. IIc gim. 2007/08


Bezpieczny internet.pdf

nadesłała: A.C. IIe gim. 2009/10


Nauka wiersza na pamięć.pdf

nadesłał: M.J. IId gim. 2009/10


Gry i zabawy


Grafika Download


NUMERY ALARMOWE


deutschmeinhobby.pl.tl


englishfunzone.weebly.com/



facebook.com/zsnr1elblag

w górę © 2006-2016 by Zespół Szkół Nr 1 w Elblągu 82-300 Elbląg, ul. Korczaka 34
Aktualna strona www.sp11.elblag.pl/
e-mail szkoła: sekretariat@sp11.elblag.pl  
e-mail strona: redakcja@sp11.elblag.pl