czwartek, 28 marca 2024

Piłka ręczna chłopców - 20. 10. 2015r.

Niestety, tym razem drużyna reprezentująca Gimnazjum nr 4 wróciła z boju na tarczy. Podopieczni trenera Adama Prusa nie podołali mocniejszym zespołom Gim. 1, Gim. 3 i Gim 6. W rozgrywkach eliminacyjnych grupy B chłopcy zajęli obiecujące II miejsce, co dało im awans. Niestety w półfinale trafili na faworytów turnieju i mimo usilnych starań i dobrej gry, musieli przełknąć gorzką pigułkę porażki. W efekcie nasza drużyna zajęła miejsce 4-6, na równi z Gim. 9 i Gim. 2. Gratulujemy drużynie ambicji i życzymy sukcesów w XVII Gimnazjadzie w innych dyscyplinach.

Pilka reczna Gim - 20 października 2015
Komunikat końcowy p. ręczna chlopcy 20.10.2015 (pdf)

COPERNIK CUP 2015

W dniach 16-18.10.2015r. w Nidzicy odbył się III Ogólnopolski Turniej Minikoszykówki o Puchar Krystyny Szymańskiej-Lary "COPERNIK CUP 2015"

Barwy UKS JAR Elbląg reprezentowały dziewczęta z kl. Vc pod opieką trenerki Anny Przewodowskiej. Dziewczynki rozegrały 5 spotkań z MKK Siedlce, AZS UMCS Lublin, SP 301 Warszawa oraz UKS 7 Sopot. Zawodniczki zagrały z bardzo silnymi, doświadczonymi drużynami. Uczennice walczyły dzielnie do ostatniego gwizdka, niestety nie udało się wygrać. Najlepszą zawodniczką drużyny została Natalia Gruz, która otrzymała statuetkę oraz drobne upominki.

Bardzo dziękuję rodzicom, którzy przyjechali do Nidzicy dopingować całą drużynę.

COPERNIK CUP 2015 - 18 października 2015

Anna Przewodowska

Jesienne Sztafetowe Biegi Przełajowe - 29.09.2015r.

Kolejna impreza biegowa organizowana przez MOS w ramach MIMS i Gimnazjady za nami. Tradycyjnie SP 11 uplasowała się w górnej części tabeli wyników zajmując: sztafeta dziewcząt - V miejsce, sztafeta chłopców - VIII miejsce.

Godne podkreślenia są wyniki uzyskane przez naszych gimnazjalistów. Dziewczęta okazały się bezkonkurencyjne, zajmując z czasem 37'55'' I miejsce pozostawiając z tyłu Gim. 1 (39'19'') i Gim 2 (39'45'') Brawo!!! Chłopcy dzielnie walczyli do przedostatniej zmiany zajmując I miejsce . Niestety Gim. 2 podkręciło tempo na dwóch ostatnich zmianach i wyprzedziło naszą sztafetę o 21''. Szkoda.

Pełny komunikat [*.pdf]

Sztafetowe JBP - 29 września 2015

Jesienne Indywidualne Biegi Przełajowe - 24. 09. 2015r.

Jak zwykle dzieci z SP 11 oraz młodzież z Gimnazjum nr 4 reprezentujące Zespół Szkół nr 1 w Elblągu nie zawiodły. Startując w Indywidualnych Jesiennych Biegach Przełajowych zaprezentowały wysoki poziom wyszkolenia biegowego, ogromny chart ducha i ambicje, tak potrzebne do pokonania dystansu. Młodsi ścigali się na odcinku 400m, starsi na dystansach 800m i 1000m.

Pełny komunikat [*.pdf]

Jesiennne Indywidualne Biegi Przełajowe - 24 września 2015

Wędkarstwo - zwycięstwo Maji

W sobotę, 19.09.2015 r. na Bulwarze Zygmunta Augusta odbyły się zawody wędkarskie pod nazwą "Czyste wody - zdrowe ryby". Miały one na celu popularyzację wędkarstwa i sportu wędkarskiego wśród młodzieży szkolnej jako formę czynnego wypoczynku i aktywnego obcowania z przyrodą oraz jej ochronę. Wśród startujących nie zabrakło uczniów naszej szkoły, którzy dzielnie ją reprezentowali. W składzie drużyny znaleźli się: Maja Dalidowicz, Ola Celińska - Walendowicz i Nikodem Skowyra. Bardzo dobrze zaprezentowała się Maja, która zajęła I miejsce i zdobyła okazały puchar. Nieźle wypadli też Ola - 7 miejsce i Nikodem - 9 miejsce. Ryby tego dnia słabo żerowały, a konkurencja była mocna, startowało 17 zawodników. Do domów wróciliśmy w dobrych humorach, gdyż miło spędziliśmy sobotnie przedpołudnie. Za wytrwałość wszyscy zawodnicy zostali nagrodzeni koszulkami, drobnymi upominkami, słodyczami i pyszną grochówką. Dziękujemy serdecznie rodzicom naszych zawodników, którzy dzielnie wszystkim dopingowali.

Wędkarstwo - 19 września 2015

Ryszard Dalidowicz

Rok szkolny 2014/2015

Koszykarze SP 11 na obozie sportowym

Najmłodsi adepci koszykówki, uczniowie Szkoły Podstawowej nr 11 przy Zespole Szkół nr 1 uczestniczą w zgrupowaniu sportowym, które odbywa się w Ełku. Pod okiem swoich trenerów rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu. Obóz jest świetną okazją do wejścia w rytm roku szkolnego w klasach sportowych. Mali zawodnicy oprócz treningów koszykarskich na hali odbywają także wiele innych zajęć. Uczą się pływać na kajakach, przeszli szkolenie "wspinaczkowe" w miasteczku linowym, korzystają z kąpielisk nad jeziorem ełckim. Największym wydarzeniem pobytu był chrzest obozowy, po którym szeregi braci koszykarskiej zasiliło 12 chłopców i 14 dziewcząt z UKS JAR.
Koszykarze SP 11 na obozie sportowym - 25 sierpnia 2015

Janusz Krasowski - wicedyrektor ds. sportu