piątek, 29 marca 2024

Joanna Jaworska

- absolwentka gimnazjum nr 4 i IV Liceum Ogólnokształcącego w Elblągu - matura 2009
- obecnie studiuje na Akademii Wychowania Fizycznego w Gdańsku na kierunku - sport olimpijski, który powstał w ramach programu Oliwskiej Kuźni Olimpijczyków OKO i jest reprezentantką AZS AWF Gdańsk
- Jej przygoda ze sportem rozpoczęła się w 1998 roku w MKS Truso w sekcji judo pod kierunkiem trenerów: Adama Ludwiczaka, Tomasza Komorowskiego, a następnie Tomasza Gadaja
- 2006 rok - Asia wywalczyła pierwszy tytuł Mistrzyni Polski na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży i została powołana do Reprezentacji Kadry Polski w Judo
- 2006-2009 każdy rok przynosi czołowe miejsca na zawodach ogólnopolskich w kategorii juniorów i seniorów
- Rok 2009 - Mistrzyni Polski Juniorów - Opole
- Brązowa medalistka Mistrzostw Europy Juniorów - Erewań, Armenia
film z dekoracji zawodniczek
- Rok 2010 - 3 miejsce w Pucharze Polski Seniorów - Warszawa
- Rok 2010 - 1 miejsce w Pucharze Polski Młodzieży - Stalowa Wola

Marzenia - medal z mistrzostw Europy, mistrzostw Świata i zakwalifikowanie się na Olimpiadę.
W wolnych chwilach lubi słuchać dobrej muzyki i przyjeżdżać do domu

Kostrzewski Mateusz
Kostrzewski Mateusz 2
Zamojski Przemysław 1
Zamojski Przemysław 2
Zamojski Przemysław 3
Krajniewski Krzysztof
Prus Stanisław
Magdalena Emilia Blicharz (Poturała)

Absolwentka SP11. Szkołę skończyła w 1996r.
Wychowawczynie: p.Podlaska-Balbuza do III klasy, a następnie p.M.Wrońska, U.Szakiewicz.
Dalsza edukacja:
- I LO
- Studia: rewalidacja osób upośledzonych umysłowo-oligofrenopedagogika - UMK w Toruniu
- Studia podyplomowe: Edukacja Biblioteczna z Technologią Informacyjną AP w Słupsku, Logopedia - UWM w Olsztynie.

Obecnie (V/VI 2010) jest na urlopie macierzyńskim z czteromiesięczną córeczką.

APEL
DO ABSOLWENTÓW

Jesteśmy stosunkowo "młodą" szkołą. Nasza historia trwa dopiero..., a może już 21 lat. Chcemy poznać losy naszych absolwentów i ich osiągnięcia po ukończeniu szkoły.

Zatem jeśli jesteś absolwentem naszej szkoły - prosimy o kontakt na adres e-mail strony szkolnej: belfer@softel.com.pl

Prosimy jednocześnie o przesyłanie informacji o sobie i swoich osiągnięciach, fotografie i fotografie ewentualnych nagród, dyplomów, itp.
Jednocześnie oczekujemy na wspomnienia ze szkoły i o naszej szkole. Wspomnienia mogą dotyczyć każdego problemu (np. najważniejszego dnia, najboleśniejszego dnia, ulubionego przedmiotu, ulubionego nauczyciela, działalności pozalekcyjnej, itp.).

We wspomnieniach możecie pokazać jak szkoła wpłynęła na Wasze życie, wspomnieć koleżanki i kolegów. Wiele się w tej chwili dyskutuje o mundurkach szkolnych, a może wspomnieć o budynku szkoły, strojach uczniowskich. Wszystko to powinno pozwolić zobrazować życie w naszej szkole na przestrzeni minionych 21 lat działalności.
Najciekawsze wspomnienia będą w miarę napływu prezentowane na naszej szkolnej stronie internetowej. Prosimy jednak o zaznaczenie na końcu wspomnień, że wyrażacie zgodę na ich prezentowanie oraz czy mają być podpisane imieniem i nazwiskiem czy np. "ksywą" z okresu nauki szkolnej.

POZDRAWIAMY SERDECZNIE!

Osoby, które już nadesłały informacje o sobie prosimy o cierpliwość.
Poszukujemy najlepszego pomysłu na przedstawienie galerii absolwentów naszej szkoły.