Wiadomość z ostatniej chwili !!! "Najlepszy 2009" z "Jedenastki" !!!

Z ogromną radością i, co tu ukrywać - DUMĄ, Pragniemy Was poinformować, że Asia Slewa - uczennica kl. VI c - uhonorowana została tytułem "Najlepszy"2009!!!
Redakcja "Tygodnia w Elblągu" po raz ósmy była organizatorem elbląskiego Konkursu "Najlepszy" 2009. Konkurs skierowany jest do uczniów elbląskich szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych. Patronat nad konkursem sprawuje Prezydent Miasta Elbląga.

Najaktywniejsi młodzi elblążanie honorowani są w sposób wyjątkowy. Otrzymują tytuł "Najlepszego", potwierdzony specjalnym certyfikatem sygnowanym przez Kapitułę Konkursu i Prezydenta Miasta oraz statuetki wykonane z brązu, ufundowane przez prezydenta.

" - To nie jest konkurs dla wszystkich - powiedziała Krystyna Przybylska. - Szukamy bowiem osób ambitnych i kreatywnych. Chcemy promować dzieci, które znają swoją wartość, dzieci, które mają swoje osiągnięcia, swoje pasje, zainteresowania, sukcesy. A do tego potrafią się "zareklamować". Wiem, jak jest to ciężkie, bo ja sama nie potrafiłabym tak zaprezentować się przed komisją, by ją zaciekawić, by jurorzy oddali na mnie swój głos, i by docenili akurat mnie i moje osiągnięcia."

Podkreślić należy, że zaszczytny tytuł otrzymało tylko pięć osób - w tym gronie znalazła się właśnie nasza Asia!

Wszyscy laureaci otrzymali od sponsorów cenne nagrody, m.in. wysokiej klasy aparaty cyfrowe, netbooki, 2 tygodniowy obóz harcerski, roczny bezpłatny kurs gry na gitarze, cenne książki.

Życzymy Ci, Joasiu, jeszcze wielu takich wspaniałych sukcesów! Trzymamy za Ciebie kciuki!

Przyjaciele z SP 11