piątek, 15 listopada 2019
godzina 3:01

 


Prognoza pogody




Zdrowa żywność







Katalog Gwiazdor


PLAN SZKOŁY


koła zainteresowań
2009/2010

Rok szkolny 2009/2010

Halloween 2009 - koło filmowo-językowe - 30.10.2009

Działalność pozalekcyjna w Szkole Podstawowej nr 11 w roku szkolnym 2009/2010

NazwaOpiekunMiejsce spotkań i termin
Samorząd uczniowski kl. I - IIIAgata PałatWg harmonogramu
Samorząd uczniowski kl. IV - VIIzabela MarynowskaWg harmonogramu
Koła zainteresowań
HistoryczneJ. BawtrelPoniedziałek 14.35-15.20
środa 13.30-14.40
Plastyczne kl. I - IIIR. Derenda
D. Morawek-Nagy
Środa 14.30-16.00
(co drugi tydzień)
HistoryczneP. CiachPoniedziałek 16.00-17.30
Informatyczne kl. III bM. PodbielskaŚroda 12.45-13.30
Informatyczne kl. III aM. ZipserŚroda 11.50-12.35
Matematyczne kl. VIW. Jakubowskaponiedziałek 15.00-15.45
Matematyczne kl. IV i VD. StankiewiczWtorek 13.40-14.25
Język angielskiA. Stecwtorek 13.40-14.25
Religijne kl. IVA. Gryciuk-BujakPoniedziałek 15.30-16.15
Artystyczno-językoweM. FrączykWtorek 13.30-14.15
Czwartek 13.30-14.15
Turystyczne kl. I-IIIG.KrajewskaWg harmonogramu
Informatyczne kl. II aB. Sakowskaczwartek 11.50-12.35
Informatyczne kl. II bB. Sakowskaponiedziałek 11.50-12.35
Informatyczne kl. II cB. Sakowskapiątek 10.45-11.30
Informatyczne kl. IVB. Sakowskaponiedziałek 14.25-15.10
Informatyczne kl. VB. Sakowskaczwartek 14.25-15.10
TeatralneI. Marynowskawtorek 14.30-15.20
PlastyczneA. Standowtorek 14.35-15.20
Literacko-artystyczne
klas I-III "ABC"
A. Pałat
M. Frączyk
Wtorek 14.30-15.15
RecytatorskieA.BewiczPiątek 12.45-13.30
PrzyrodniczeŁ. GniadyŚroda 14.30-15.15
Szkolne koło religijneA. Gryciuk-BujakPoniedziałek 15.30-16.15
Zajęcia edukacyjno-terapeutyczne "Ortograffiti"E.Braneckaśroda 13.40-15.20
Zajęcia rekreacyjno - sportowe
Gimnastyka korekcyjna kl. IA. ZgirskaŚroda 12.45-13.30
Gimnastyka korekcyjna kl. IID. GościńskaŚroda 9.50-10.35
"Wesoła Pomarańcza"G. MajewskiWtorek 16.30-17.15
Minikoszykówka chłopców
Kl. II, III
A. PrusPoniedziałek 16.30-18.00
Minikoszykówka dziewcząt
Kl. I, II, III
M. KołackaPoniedziałek 13.30-15.30
Gry i zabawy kl. IV-VI dziewczątA. PolonisCzwartek 15.20-16.50
Gry sportowe chłopców
kl. V, VI
G. MajewskiPiątek 15.00-16.30

Działalność pozalekcyjna w Gimnazjum nr 4 w roku szkolnym 2009/2010

NazwaOpiekunMiejsce spotkań i termin
Samorząd uczniowskiR. Nakonowski
G. Lefelbajn
Wg harmonogramu
Samorząd uczniowski kl. IA. Awiżeń
J. Pietrzak
Wg harmonogramu
Samorząd uczniowski kl. IIB. Balbuza
E. Derlukiewicz
Wg harmonogramu
Samorząd uczniowski kl. IIIA. DerendaWg harmonogramu
ZHPB. MagońWg harmonogramu
Rzecznik Praw UczniaR. NakonowskiWg harmonogramu
Koła zainteresowań
MatematyczneJ. PietrzakPiątek 14.25-15.10
Matematyczne kl. I, IIJ. KalkaPiątek 13.30-15.00
Matematyczne kl. I, IIG. LefelbajnŚroda 13.40-14.25
Matematyczne kl. IIIG. LefelbajnPoniedziałek 14.35-15.20
Wtorek 14.35-15.20
MatematyczneM. GłowackaPiątek 13.30-14.15
Chemiczno-ekologiczneA. AwiżeńŚroda 8.50-9.35
Język niemieckiS.KutraŚroda 14.35-15.20
HistoryczneJ. BawtrelŚroda 14.35-15.20
HistoryczneP. CiachWtorek 14.35-16.05
(co 2 tygodnie)
Język angielski kl. IIaE. DerlukiewiczŚroda 13.40-14.25
Biologiczno-ekologiczneH. DolnaPiątek 12.30-13.30
PlastyczneA.StandoWtorek 14.35-15.20
Język angielski kl. IIIK. KasprzakWtorek 14.25-15.10
Środa 14.25-15.10
Filmowo-językoweE. Derlukiewicz
K. Kasprzak
Wg harmonogramu
FizykaJ. PietrzakCzwartek 14.25-16.00
Informatyczne - zespół redakcyjny strony internetowejA.JakubowskiPoniedziałek 14.35-15.20
Szkolne Koło CARITASA.OstraszWtorek 14.25-15.10
Dyskusyjny Klub FilmowyA.OstraszCzwartek 16.30
(1x w miesiącu)
Język angielski kl. II bE. DerlukiewiczPoniedziałek 14.25-16.15
Fizyczne klas IID. ZambrzyckaCzwartek 14.30-15.30
Piątek 11.40-12.25
Język angielski
fakultety dla klas III
E. DerlukiewiczCzwartek 15.20-16.15
(co 2 tygodnie)
Teatralne "Nie pamiętam"B. Magoń, M. Kurach
M. Kowalska
Środa 16.00-18.00
TeatralneB. BalbuzaCzwartek 15.30-16.30
Religijneks. T. WieczorekPiątek 15.00-16.30
Redakcja gazetki szkolnejG. Lefelbajn, U. Szakiewicz
J. Kalka, E. Derlukiewicz
Wg harmonogramu
Zajęcia sportowo-rekreacyjne
SKS dziewcząt i chłopcówM. Wróblewska
E. Fiodorowicz
Poniedziałek 14.30-16.00
SKS - koszykówka dziewczątA. PolonisWtorek 18.00-19.30
Poniedziałek 18.00-19.30
Koszykówka chłopców
kl. I-III
A. PrusPoniedziałek 18.00-19.30
Środa 15.30-16.30
Koszykówka dziewcząt
kl. I-III
M. KołackaWtorek 15.00-16.30
Czwartek 15.30-17.00
Rajdy szkolne, PTTKE. Czernichowska
Ł. Gniady
A. Awiżeń
Wg harmonogramu
Piłka nożnaW. ObrębskiSobota 8.30-10.00

koła - archiwum 2008/2009






Uczniowie wylosowali:
05.12. - numer 6
06.12. - numer 12
07.12. - numer 15
08.12. - numer 23
09.12. - numer 31


Darmowe liczniki




Biuletyn Informacji Publicznej




Nadanie sztandarów


Nasza szkoła z lotu ptaka (zdjęcia lotnicze)



Wyniki naszych
poprzednich sond



Slajdowisko




Gimnazjum nr 4 w Elblągu

Szkoła Podstawowa nr 11 w Elblągu


nadesłał: M.Ł. IIc gim. 2007/08


Bezpieczny internet.pdf

nadesłała: A.C. IIe gim. 2009/10


Nauka wiersza na pamięć.pdf

nadesłał: M.J. IId gim. 2009/10


Gry i zabawy


Grafika Download


NUMERY ALARMOWE


deutschmeinhobby.pl.tl


englishfunzone.weebly.com/



facebook.com/zsnr1elblag

w górę © 2006-2016 by Zespół Szkół Nr 1 w Elblągu 82-300 Elbląg, ul. Korczaka 34
Aktualna strona www.sp11.elblag.pl/
e-mail szkoła: sekretariat@sp11.elblag.pl  
e-mail strona: redakcja@sp11.elblag.pl